SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Szymon Hołownia wystartuje na prezydenta Polski. „Musimy zamontować bezpartyjny bezpiecznik”

Dziennikarz Szymon Hołownia potwierdził, że wystartuje w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. - System się zawiesił. Żeby się odwiesił, w maju 2020 roku musimy zamontować w nim bezpartyjny bezpiecznik - stwierdził.

Dołącz do dyskusji: Szymon Hołownia wystartuje na prezydenta Polski. „Musimy zamontować bezpartyjny bezpiecznik”

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Szlezwik Ch.
Ja bym tam nie zaczynał w Gdańsku...
12 2
odpowiedź
User
2019
Jestem na tak. Hołownia daje szansę na przerwanie wojny na paragrafy. Wojny naszych z tamtymi. Daje nadzieję na mówienie po ludzku. Mówienie wprost , bez oklepanych formułek i zaciemniania rzeczywistości. No i żaden prezes , przewodniczący lub komitet polityczny go nie namaszczał. Mój głos ma.
13 17
odpowiedź
User
Januszek Biłgorajski
Make OZON Great Again!
7 3
odpowiedź
User
Milczenie owiec
Po pierwsze trzeba zadać sobie pytanie, kto - jeśli nie milionerzy i kościelni celebryci - stoi za tą kampanią? Zarówno TVN, jak i Newsweek są teraz w rękach Amerykanów, a wiadomo, kto tam rządzi. Niedoświadczony katecheta z żoną pracującą dla armii przyda się, kiedy tak jak ostatnio będzie trzeba po nocach zrywać żołnierzy na misje na pustyniach. Im mniej wie, tym lepiej dla tych, którzy na wojnach robią interesy. Gorzej z owieczkami, które posłużą za mięso armatnie. Do mamienia baranków posłuży więc popularny pasterz kaznodzieja. Na Ukrainie do realizacji podobnego celu wystarczył wesołkowaty aktor. W Polsce, jak wiadomo, więcej znaczy kler. Nawet ten niedoszły.
14 10
odpowiedź
User
dobre sobie
Rzeczywiście aktualny lokator Pałacu Prezydenckiego wykazał do tej pory niezwykłą niezależnością w dialogu z Amerykanami.


quote="Milczenie owiec"]Po pierwsze trzeba zadać sobie pytanie, kto - jeśli nie milionerzy i kościelni celebryci - stoi za tą kampanią? Zarówno TVN, jak i Newsweek są teraz w rękach Amerykanów, a wiadomo, kto tam rządzi. Niedoświadczony katecheta z żoną pracującą dla armii przyda się, kiedy tak jak ostatnio będzie trzeba po nocach zrywać żołnierzy na misje na pustyniach. Im mniej wie, tym lepiej dla tych, którzy na wojnach robią interesy. Gorzej z owieczkami, które posłużą za mięso armatnie. Do mamienia baranków posłuży więc popularny pasterz kaznodzieja. Na Ukrainie do realizacji podobnego celu wystarczył wesołkowaty aktor. W Polsce, jak wiadomo, więcej znaczy kler. Nawet ten niedoszły.
7 6
odpowiedź
<