SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN musi przeprosić i zapłacić 50 tys. zł za nierzetelne reportaże w „Uwadze” o domu opieki

Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał wyrok pierwszej instancji nakazujący TVN zapłacenie 50 tys. zł zadośćuczynienia i publikację przeprosin za naruszenie dób osobistych właścicielki domu opieki w dwóch reportażach „Uwagi” o tym ośrodku. - TVN zmanipulował fakty - podkreśla reprezentujący właścicielkę mec. Tomasz Tomaszczyk. - Celem moich reportaży było ukazanie zależności polegających na tym, że brak spełnia wymogów przewidzianych prawem dla osób prowadzących zakłady opiekuńcze, prowadzi do nadużyć wobec pensjonariuszy - tłumaczy Martyna Aftyka, autorka tych materiałów.

Dołącz do dyskusji: TVN musi przeprosić i zapłacić 50 tys. zł za nierzetelne reportaże w „Uwadze” o domu opieki

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ale jaja ....
znam wielu ludzi, którzy jak przyjeżdżała ta cała ekipa sprawy dla reportera, to byli w szoku. przed przyjazdem, trzeba było zebrać jak najwięcej ludzi, żeby był show, potem wchodziła prowadząca ten program i.....akcja. Jak to usłyszałam, nie wierzyłam, a jak zobaczyłam na żywca, byłam w szoku. A co do uwagi, to szkoda gadać.
14 8
odpowiedź
User
Marlena
Oczekiwać rzetelności po tefałenie - śmieszna śmieszność!!!
17 14
odpowiedź
User
PIOTREK
tylko 50 tys????
11 10
odpowiedź
<