SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP coraz gorzej oceniana, RMF FM i Radio ZET lepiej niż Polskie Radio. Co sądzą o nich zwolennicy PiS, PO i Kukiz ’15?

Wśród głównych nadawców najlepiej przez Polaków ocenianych jest Polsat, natomiast rekordowo dużo negatywnych opinii zebrała TVP. RMF FM i Radio ZET mają dużo lepsze postrzeganie od Polskiego Radia i Radia Maryja. Media publiczne i Radio Maryja pozytywnie oceniają zwolennicy PiS, a krytycznie - osoby popierające PO.

Dołącz do dyskusji: TVP coraz gorzej oceniana, RMF FM i Radio ZET lepiej niż Polskie Radio. Co sądzą o nich zwolennicy PiS, PO i Kukiz ’15?

42 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Piotr
Polityka psuje media publiczne. Wszyscy zawsze podają BBC jako wzorzec metra dla mediów publicznych, ale chyba nikt go nie ogląda i nie słucha.
No a ja słucham BBC Radio 1, BBC Radio 2, BBC Radio 6. Tam polityka nie istnieje poza 2 minutowym serwisem informacyjnym. Tam rozmawia się o muzyce, sztuce, filmie, problemach społecznych, tam usłyszycie koncert życzeń ale polityka nie istnieje. Dzięki temu radio pozostaje neutralne.
Tymczasem nasze radio publiczne to polityka cały czas. Wiadomości o polityce, codzienne spotkania z politykami we wszystkich programach od rana do nocy, szczucie, dzielenie społeczeństwa i plucie jadem (vide "za a nawet przeciw" Strzyczkowskiego). To dlatego są niestrawne. I dlatego tak daleko im do bezstronnego BBC.
45 9
odpowiedź
User
Gosc
Jest w tym ogromny plus, pis przygotował tvp do sprzedaży, aby wreszcie raz na zawsze skończyć z tym reliktem komunizmu i manipulacji. W debacie nad zmianą ustawy wystarczy powiedzieć ile to bizancjum kosztuje- argument nie do obalenia.
21 21
odpowiedź
User
Pan Boczeg
A ja osobiście z pośród tych wszystkich wybieram RMF,Polsat news. Pomijam obiektywizm, TVN 24,TVP info,czy radia Zet.


ach jejku jaki ty "pośrodeczq"
8 14
odpowiedź
User
Gabi
Polskie Radio i TVP wydają mi się najleprze. Cała reszta to antypolska propaganda.
41 44
odpowiedź
User
haha
Niebieską gadzinówkę towarzysza Waltera oglądają tylko lemingi, którym jest przekazywane, ze opozycja jest super. Na widok wykrzywionego ryja Pochanke i Kolędy-Zalewskiej zbiera mnie na wymioty.
45 29
odpowiedź
<