SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVP: Więcej premier w Teatrze Telewizji

- 9 premierowych spektakli Teatru Telewizji w 2011 roku to nie jest mało. Mimo to zarząd TVP będzie czynił starania, by liczba ta systematycznie rosła – mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Andrzej Siwek, p.o. rzecznika prasowego TVP.

Dołącz do dyskusji: TVP: Więcej premier w Teatrze Telewizji

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Katarzyna
"kurka wodna!" napisał(a): Co za porywający repertuar! Na boga, przybliżcie widzom wielki teatr, wielkich autorów,' zarazcie' ich teatrem, a nie przynudzajcie. Teatr Telewizji to było święto. Nie wyobrażałam sobie, że mogłabym poniedziałkowy wieczór spędzić bez teatru, a dzisiaj? Jak można było zamordować największe osiągnięcie? Aha, zapomniałam, że powstałe za niesłusznego ustroju.


Dokładnie... tak zamordować Teatr Telewizji to potrafiła tylko durna prawica...
8 8
odpowiedź
User
szara komórka
Zamordowali dużo więcej, nawet niechcący doskonale im to wychodziło... :mrgreen:
8 8
odpowiedź
User
teleWIDZę
"Czarnobyl. Cztery dni w kwietniu" kto obejrzał 18 kwietnia po 22-ej ten szczęściarz, dla mnie mimo wszystko za późno by całe obejrzeć (chyba że zostanę bezrobotnym;) ...ale może urzędnicy ds. programu postarają się i doczekamy się emisjii "po dzienniku", 1mln x lepsze niż orędzie któregoś z POlityków.
Katarzyno - w sumie masz rację, jednak mimo wszystko ciesz się z tego że TVP zabiera się i za to bo w eremef efem tego nie zobaczysz, co najwyżej lejdigaga itp. LCD wycieruchy.
8 8
odpowiedź
User
emeryt2010
"- Naszym zdaniem 9 premierowych spektakli Teatru Telewizji w 2011 roku to nie jest mało. Który teatr w Polsce przygotowuje jedną premierę w miesiącu…?(...) – podkreśla Siwek."

Panie Siwek, każdy teatr w Polsce ma jeden zespół aktorski i techniczny i trudno go porównywać z Teatrem TV w którym każdy spektakl robi inny zespół.
8 8
odpowiedź
<