SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN24 za opłatą w WP Pilot. TVN chce zachować prawo do zablokowania reemisji

Spółka Netwizor, właściciel WP Pilot należącej do Wirtualnej Polski zakończyła trwające kilkanaście miesięcy negocjacje w sprawie emisji TVN24 i TVN24 BiS na tej platformie. W ramach podpisanego w tym tygodniu porozumienia TVN Discovery Polska chce zachować prawo do tzw. blackoutów, czyli prawo do blokowania dowolnej reemisji w programach, co nie podoba się WP - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: TVN24 za opłatą w WP Pilot. TVN chce zachować prawo do zablokowania reemisji

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
IOP
Iron a Sky News w Anglii a inne kanały informacyjne w innych krajach należące do innych platform cyfrowych typu Canal+ itp na zachodzie też są Płatne .
6 11
odpowiedź
User
medialne gnioty
Iron a Sky News w Anglii a inne kanały informacyjne w innych krajach należące do innych platform cyfrowych typu Canal+ itp na zachodzie też są Płatne .
Już widzę jak u nas ludzie biegną i ustawiają się w kolejce płatne informacyjne telewizornie :) Czy ludzie z naszych mediów tzw. informacyjnych mają świadomość że coraz więcej ludzi którzy posiadają kablówki czy jakieś tam platformy, w "ulubionych" nie mają telewizorni tzw. informacyjnych? Wiecie dlaczego tak się dzieje ? Gdyż u nas nie ma telewizji informacyjnych są jedynie polityczne tuby propagandowe. I tak jak ludzie przestali kupować prasę codzienną z powodów braku w nich zwykłej uczciwej i przyzwoitej informacji, podobnie ludzie traktują tzw. telewizornie informacyjne !
27 4
odpowiedź
User
Jener
Zapomniałeś jeszcze dodać: ja i moi znajomi.
3 1
odpowiedź
<