Książulo ponownie twarzą kampanii Pepsi

PepsiCo startuje z kampanią "Kebs i Pepsi", której twarzą został Książulo, jeden z najpopularniejszych polskich twórców internetowych.

Beata Goczał
Beata Goczał
Udostępnij artykuł:
Książulo ponownie twarzą kampanii Pepsi
Książulo znowu reklamuje Pepsi

Pepsi informuje, że jest obecna w ponad 52 proc. lokali gastronomicznych w Polsce zawierających w nazwie słowo "kebab".

Naturalnym łącznikiem kampanii ze street foodem jest Szymon Nyczke (Książulo) – popularny twórca internetowy i miłośnik kebabów, który od lat buduje wokół nich swoją społeczność.

W ramach kampanii duet "kebs i Pepsi" zyskał własny utwór, stworzony z producentem Pedro na bazie charakterystycznych wypowiedzi i dźwięków z materiałów Książula. Numer pt. "Kebs i… (muszę popić to)" trafił na platformy streamingowe.

Jak podkreśla Katarzyna Piec z Pepsi, kampania opiera się na naturalnym połączeniu kebaba i Pepsi, bez "odkrywania na nowo" oczywistych wyborów konsumenckich. Kluczową rolę odgrywa tu Książulo, który współtworzy projekt.

Za strategię i kreację odpowiada agencja Feeders, za media – Zenith, za produkcję muzyczną – Warner Music Poland, za PR – K+PR, a za event – John Weston Group.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kino sieci Helios nagrodzone. Prezes wiceszefem Międzynarodowej Unii Kin

Kino sieci Helios nagrodzone. Prezes wiceszefem Międzynarodowej Unii Kin

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?