Świąteczne całusy od Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana w świątecznej kampanii Avon

„Kisses for Christmas” to hasło najnowszej, świątecznej kampanii reklamowej Avonu. Twarzami akcji są Małgorzata Rozenek-Majdan i  jej mąż, Radosław Majdan. Spoty przygotował Marcin Tyszka, a głosu udzielił w nich Wiktor Zborowski.

jd
jd
Udostępnij artykuł:
Świąteczne całusy od Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana w świątecznej kampanii Avon

Na kampanię "Kisses for Christmas" składać się będzie łącznie pięć spotów reklamowych. Pierwsze trafiły do emisji 5 listopada.

Reklamy utrzymano w świątecznej konwencji. Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż, Radosław Majdan, w bajkowym otoczeniu przygotowują się do nadchodzących świąt. W tle słyszymy głos aktora Wiktora Zborowskiego.

Magia świąt - "Kisses for Christmas"

- W dzisiejszym, zapędzonym świecie często zapominamy o tym, co najważniejsze w świętach -  tej magii i prawdziwie rodzinnej atmosferze. Dlatego przenosimy się w świat bajek – magicznych, pełnych emocji. Nie wyobrażaliśmy sobie innych bohaterów tych spotów. Małgosia i Radek w tych filmach są dokładnie tacy jak na co dzień, tacy jakich ich kochamy: pełni miłości, rodzinni, -szczęśliwi. Całość doskonale uzupełnia rozpoznawalny, niesamowicie ciepły głos Wiktora Zborowskiego – znany wielu pokoleniom, między innymi z czytania najpiękniejszych baśni - mówi Andrzej Mytych, dyrektor komunikacji, członek zarządu Avon Cosmetics Polska.

Spoty emitowane są w telewizji (na antenie głównej TVP, Polsat i TVN oraz w kobiecych kanałach tematycznych). Obok spotów przygotowano świąteczny katalog, w którym od 8 listopada zobaczmy ambasadorów kampanii na zdjęciach. Ich autorką jest Marlena Bielińska.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/malgorzata-rozenek-majdan-reklama-perfum-avon-luminata,7171225452914305a ##

"Kisses for Christmas" obejmuje także PR i aktywności w mediach społecznościowych. Ambasadorzy marki będą doradzać, jakie prezenty świąteczne wybrać z oferty Avon. Za pomocą interaktywnego chatbota na Messengerze będzie można porozmawiać z ambasadorami oraz ich pieskami - Pannami Prosie. W zabawie będzie można wziąć udział od 12 listopada.

Kampanii telewizyjna została stworzona przez dział komunikacji Avon Cosmetics Polska we współpracy z agencją Warsaw Creatives. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom, a za działania PR agencja Garden of Words. Aktywacje social media zostały przygotowane przez dział komunikacji Avon. Autorem telewizyjnych spotów jest Marcin Tyszka.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

OpenAI bliskie pozyskania 100 mld dolarów finansowania

OpenAI bliskie pozyskania 100 mld dolarów finansowania

Pirackie transmisje LaLigi trudniej dostępne? Sąd nakazał blokady

Pirackie transmisje LaLigi trudniej dostępne? Sąd nakazał blokady

Powstanie polska fabryka aut elektrycznych? Państwowy fundusz wyłoży pieniądze

Powstanie polska fabryka aut elektrycznych? Państwowy fundusz wyłoży pieniądze

Usunięty z Canal+ kanał i inne stacje muzyczne za darmo w streamingu

Usunięty z Canal+ kanał i inne stacje muzyczne za darmo w streamingu

"Tiktokuj albo giń?" Subiektywne TOP 5 polskich wydawców

"Tiktokuj albo giń?" Subiektywne TOP 5 polskich wydawców

Zmarł Mirosław Krawczyk. Znany z ról w filmach i serialach

Zmarł Mirosław Krawczyk. Znany z ról w filmach i serialach