„Będę brał Cię” - Piotr Adamczyk jako hip-hopowiec reklamuje kredyt w eurobanku (wideo)

Ruszyła kolejna kampania reklamowa kredytu gotówkowego w eurobanku z udziałem Piotra Adamczyka. W akcji - przygotowanej przez firmy Brasil, Propeller Film, MindChili i Starcom - aktor wciela się w rolę hip-hopowca.

tw
tw
Udostępnij artykuł:

W nowym spocie kredytu gotówkowego w eurobanku Piotr Adamczyk jako hip-hopowiec wykonuje przeróbkę popularnej kilka lat temu piosenki „Będę brał Cię w aucie”.

Zmieniony tekst informuje, że dzięki temu kredytowi można zrealizować różne marzenia, a wziąć go można w prosty sposób: prezentując swój wyciąg z konta.

Wysokość kredytu może wynieść od 500 zł do 120 tys. zł, a okres spłaty - od 3 do 84 miesięcy.

To kolejna kampania eurobanku z Adamczykiem utrzymana w konwencji muzycznej. W poprzednich tegorocznych reklamach aktor śpiewał piosenki disco-polo (obejrzyj je), a w spotach emitowanych jesienią ub.r. wcielił się w rolę ulicznego wodzireja (zobacz to).

- W reklamach stawiamy na poczucie humoru i pokazujemy dystans do siebie. Widzimy, że jest to bliskie również naszym klientom, którzy bardzo pozytywnie odebrali poprzednią kampanię - przekonuje Wojciech Humiński, wiceprezes eurobanku odpowiadający m.in. za marketing i produkty bankowe.

Obecna akcja reklamowa od 10 czerwca jest prowadzona w telewizji (TVP1, TVP2, Polsat, TVN i stacje tematyczne), internecie (e-mailingi, reklamy w porównywarkach finansowych i wyszukiwarkach) oraz oddziałach eurobanku (plakaty i ulotki). Działania będą prowadzone do końca września.

Kreację kampanii opracowała agencja reklamowa Brasil, spot wyprodukował dom produkcyjny Propeller Film, a reklamy internetowe przygotowała agencja MindChili. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Anna Andrzejewska dyrektorką strategii w One Eleven. "Zaplanowana sukcesja"

Anna Andrzejewska dyrektorką strategii w One Eleven. "Zaplanowana sukcesja"

Dorota Bigo-Sułowska pożegnała sie z Google. Została chief growth officerem w Salestube

Dorota Bigo-Sułowska pożegnała sie z Google. Została chief growth officerem w Salestube

Nowy szef "Teleskopu" w TVP3 Poznań

Nowy szef "Teleskopu" w TVP3 Poznań

Seider i Wróblewski przechodzą z VML do VerdeAgency

Seider i Wróblewski przechodzą z VML do VerdeAgency

Liverpool łączy siły z marką Tommy Hilfiger

Liverpool łączy siły z marką Tommy Hilfiger

Globalna kampania M&M’s i Marvel

Globalna kampania M&M’s i Marvel