Brodzik znów blond dla Garniera

Kampania agencji Publicis i Optimedia dla Garnier Color Naturals

Marcin Szumichora
Marcin Szumichora
Udostępnij artykuł:

Joanna Brodzik specjalnie dla potrzeb kampanii reklamowej po raz kolejny zmienia kolor włosów. Aktorka wraca do odcienia jasny blond. Z nowym kolorem i nową fryzurą występuje w spocie telewizyjnym oraz ogłoszeniach prasowych znanej już farby do włosów Garnier Color Naturals. Celem działań reklamowych jest poinformowanie konsumentek o kompleksowym działaniu produktu Garnier Color Naturals, który pozwala nawet na zdecydowane zmiany koloru, a przy tym dba o jakość włosów. Kreację rozpoczynającej się 17 stycznia kampanii Garnier Color Naturals zrealizowała agencja reklamowa Publicis. Media zaplanował dom mediowy Optimedia.

Spot telewizyjny przedstawia Joannę Brodzik z przyjaciółką, którą gra aktorka wrocławskiego teatru - Aldona Struzik. Obie panie właśnie wróciły z zakupów i przymierzają przed lustrem nowe rzeczy. Przymiarki stają się okazją do wymiany komplementów na temat koloru włosów, bo nowy intensywny kolor Joanny Brodzik świetnie komponuje się z sukienką, co z zazdrością podkreśla koleżanka. Okazuje się, że nie wszystkie farby gwarantują intensywny i piękny kolor bez zniszczonych włosów, czego dowodem są zniszczone włosy przyjaciółki. Natomiast Garnier Color Naturals z olejkiem z oliwek sprawia, że włosy są lśniące i miękkie, a do tego idealnie pokrywa siwe włosy.

I tym razem cechy osobowości Joasi, doskonale oddające charakter marki Garnier, pozwoliły na realizację spotu, z którym może utożsamić się konsumentka - czytamy  w komunikacie nadawcy.

Realizatorzy spotu, dbając o detale, utrzymali wnętrza w kolorystyce marki Garnier Color Naturals: zieleni, pomarańczu oraz bieli stanowiącej tło akcji. Film był kręcony w czeskiej Pradze. Ten sam scenariusz stanowił podstawę dla realizacji filmów dla 5 krajów: Serbii, Czech, Węgier, Rosji i Polski. Od 17 stycznia będzie emitowany w stacjach: TVP, Polsat, TVN, TVN7, TV4 i TVP3.

W lutym kampanię telewizyjną będą wspierać ogłoszenia prasowe. Optimedia wykupiły powierzchnie reklamowe w pismach kobiecych dobrej jakości i gwarantujących wysoki zasięg oraz w poradnikach i TV Guidach. Ogłoszenia będą mieć formę pojedynczych stron i rozkładówek.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Paweł Wilkowicz odchodzi ze Sport.pl. Był dyrektorem przez cztery miesiące [NASZ NEWS]

Paweł Wilkowicz odchodzi ze Sport.pl. Był dyrektorem przez cztery miesiące [NASZ NEWS]

Szef CNN uspokaja dziennikarzy. Eksperci wskazują, jak Paramount sprzyja Trumpowi

Szef CNN uspokaja dziennikarzy. Eksperci wskazują, jak Paramount sprzyja Trumpowi

Kiedy TVN zmieni właściciela? Odpowiadamy na pytania ws. przejęcia WBD przez Paramount

Kiedy TVN zmieni właściciela? Odpowiadamy na pytania ws. przejęcia WBD przez Paramount

Tak chce rosnąć T-Mobile Polska. Będą nowości telewizyjne

Tak chce rosnąć T-Mobile Polska. Będą nowości telewizyjne

Baleriny i power dressing, czyli nowa definicja profesjonalizmu
Materiał reklamowy

Baleriny i power dressing, czyli nowa definicja profesjonalizmu

Gigant AI nie chce uczestniczyć w inwigilacji. Odrzuca ultimatum władz USA

Gigant AI nie chce uczestniczyć w inwigilacji. Odrzuca ultimatum władz USA