Janda, Wojciechowska, Dereszowska, Młynarska, “The Voice” z Różami Gali

Krystyna Janda, Anna Dereszowska, Martyna Wojciechowska, Agata Młynarska i “The Voice of Poland” znaleźli się wśród laureatów Róż Gali 2011 - plebiscytu dwutygodnika “Gala” (G+J Polska). Wręczono je w środę podczas transmitowanej w TVP2 ceremonii.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

W poszczególnych kategoriach nagrodzeni zostali: Film: Robert Więckiewicz za rolę w filmie „Baby są jakieś inne”. Teatr: Krystyna Janda za rolę w spektaklu „Biała bluzka” wystawianego w Teatrze Polonia w Warszawie Muzyka: Aga Zaryan za album „A book of luminous things” Literatura: Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska za powieść „Makatka” Debiut: Agata Młynarska za opracowanie i prowadzenie własnego serwisu internetowego dla kobiet „Ona, Ona, Ona” Media: ex aequo: Martyna Wojciechowska za program telewizyjny i wydanie drugiej części książki „Kobieta na krańcu świata” oraz program TVP2 „Voice of Poland. Najlepszy głos”.

Nagroda specjalna plebiscytu Róże Gali trafiła do rąk Anny Dereszowskiej za działalność charytatywną.

Decyzję o nominacjach podjęła Kapituła Róż Gali. W jej składzie znaleźli się redaktor naczelna “Gali” Iza Bartosz, prezes TVP Juliusz Braun, dziennikarka i pisarka Maria Czubaszek, aktorka Ewa Kasprzyk, szef Radia ZET Rafał Olejniczak oraz szefowa “Pytania na śniadanie” TVP2 Alicja Resich-Modlińska. Ostateczną decyzję o wyborze laureatów, podobnie jak w poprzednich latach, podjęli czytelnicy pisma wraz z Kapitułą plebiscytu.

Gospodarzami wręczenia Róż Gali byli Agnieszka Szulim i Tomasz Kammel, a podczas uroczystości wystąpili Kayah, Piasek i Urszula Dudziak. Na widowni zasiadło blisko 1000 gości. Ceremonia transmitowana była na antenie TVP 2.

W ub.r. wśród laureatów Róż Gali znalazły się m.in. Anna Komorowska, Doda i Monika Brodka (więcej na ten temat). Plebiscyt Róże Gali organizowany jest 2003 roku, ale w obecnej formule od 2010 roku.

pp
Autor artykułu:
pp
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Szefowie mediów są pesymistami. Oto 10 wniosków z raportu Reuters Institute

Szefowie mediów są pesymistami. Oto 10 wniosków z raportu Reuters Institute

Republika chce sama powalczyć o reklamodawców. "Czują, że tracą pieniądze"

Republika chce sama powalczyć o reklamodawców. "Czują, że tracą pieniądze"

Przelew pod choinkę. TVP dostała kolejne miliony z budżetu państwa

Przelew pod choinkę. TVP dostała kolejne miliony z budżetu państwa

Koniec programu Andrzeja Dudy w Kanale Zero. Tak się oglądał

Koniec programu Andrzeja Dudy w Kanale Zero. Tak się oglądał

Ile kosztuje chaos w danych? Odzyskaj uciekającą marżę dzięki innowacjom Microsoft
Materiał reklamowy

Ile kosztuje chaos w danych? Odzyskaj uciekającą marżę dzięki innowacjom Microsoft

Nowy serwis Inforu wystartuje później

Nowy serwis Inforu wystartuje później