MTV z Dr Irena Eris

Począwszy od 14 maja lista przebojów MTV powstaje we współpracy z marką Under Twenty

masz
masz
Udostępnij artykuł:

Jest to pierwsza współpraca MTV i firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris SA.

Sponsoring programu Polska Lista potrwa 3 miesiące. Towarzyszyć będą mu między innymi liczne konkursy, w których widzowie MTV będą mieli szansę wygrać ekskluzywne zestawy kosmetyków Under Twenty.

O współpracy mówi Tomasz Bruss, Sales and Sponsorship Manager w MTV Polska: "Dzięki współpracy MTV z firmą Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris widzowie MTV będą mogli oglądać program w jeszcze bogatszej formie, niż dotychczas. Dodatkowo, ze względu na pokrewieństwo grupy docelowej oraz nazwy linii produktowej ze sponsorowanym programem, połączenie marek MTV i Under Twenty wydaje się naturalne."

Polska Lista rzeczywiście rozszerzy formułę. Od 14 maja będzie to 20 najpopularniejszych teledysków polskich i zagranicznych wykonawców. W programie prezentowane będą najnowsze trendy w muzyce rozrywkowej, ze szczególnym uwzględnieniem hip hopu, popu i rocka. Większości z prezentowanych w Polskiej Liście klipów nie zobaczycie nigdzie poza MTV, warto więc śledzić ją na bieżąco. Najświeższe notowanie pojawia się w MTV Polska w każdą sobotę o 21:05.

Oto, jak współpracę komentuje przedstawiciel firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris S.A. Dyrektor ds. Marketingu, Ewa Blocher: "Under Twenty to pierwsza na polskim rynku marka kosmetyczna dla młodzieży, która proponuje tak kompleksową ofertę kosmetyków. Została stworzona dla młodych ludzi, którzy są bardzo wymagającymi i poszukującymi nowości konsumentami. Kosmetyki Under Twenty zaspokajają potrzeby pielęgnacyjne a jednocześnie zaskakują, bawią i dają niesamowitą przyjemność stosowania. Przeprowadzone przez nas badania pokazały nie tylko jakich kosmetyków potrzebuje grupa "under twenty", ale także gdzie powinniśmy te produkty komunikować. MTV to stacja, która jest jedną z najlepiej postrzeganych wizerunkowo w tej grupie docelowej. Dlatego wśród naszych działań reklamowych znalazła się współpraca z tą właśnie telewizją.Połączenie marek Under Twenty i MTV pozwoli nam w ciekawy sposób zaprezentować nasze produkty, a wprowadzenie specjalnie rozszerzonej formuły Polskiej Listy będzie dodatkową korzyścią dla widzów."

masz
Autor artykułu:
masz
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kamil Mirowski z awansem w Zalando

Kamil Mirowski z awansem w Zalando

Duże zwolnienia w Agorze. Szefowa Solidarności pyta, czy zarząd też będzie oszczędzał

Duże zwolnienia w Agorze. Szefowa Solidarności pyta, czy zarząd też będzie oszczędzał

Zmiany w "Dzień Dobry TVN". Ola Kot prezenterką pogody, Żaneta Rosińska w nowej roli

Zmiany w "Dzień Dobry TVN". Ola Kot prezenterką pogody, Żaneta Rosińska w nowej roli

Prime MMA na celowniku Krajowej Rady. "Przejawy agresji werbalnej i fizycznej, wulgaryzmy, groźby"

Prime MMA na celowniku Krajowej Rady. "Przejawy agresji werbalnej i fizycznej, wulgaryzmy, groźby"

Trafił Ci się nietrafiony prezent?
Materiał reklamowy

Trafił Ci się nietrafiony prezent?

Reklama Łomży z Karolakiem zniknęła z YouTube. Telewizje pokazały ją blisko 16 tys. razy [TYLKO U NAS]

Reklama Łomży z Karolakiem zniknęła z YouTube. Telewizje pokazały ją blisko 16 tys. razy [TYLKO U NAS]