Nowe seriale i filmy we wrześniu w TV Puls. Na razie bez polskich nowości

TV Puls w jesiennej ramówce wprowadzi nowe filmy i seriale. Na antenie znajdą się też m.in. premierowe odcinki „Pingwinów z Madagaskaru” oraz programu „Kręcimy z gwiazdami”. Na razie w ramówce nie będzie jednak nowych polskich produkcji.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

W popołudniowym paśmie rozrywkowym stacji pojawią się aż trzy nowe seriale. Będą to: amerykański serial komediowy „Mike i Molly”, w którym jedną z głównych ról gra Melissa McCarthy, wyprodukowany przez TVN polski sitcom „Kasia i Tomek” oraz serial „Zaginiony świat” o grupie podróżników, którzy na tajemniczej wyspie walczą z barbarzyńcami i dinozaurami. W przyszłym miesiącu popołudniami stacja przypominać będzie też „13 posterunek”.

Codziennie o godz. 19.00 w TV Puls  bez zmian nadawane będą „Pingwiny z Madagaskaru”. We wrześniu stacja pokaże nieemitowane dotychczas odcinki trzeciego sezonu tej animacji.

W piątek 6 września premierę będzie miał pierwszy odcinek trzeciego sezonu programu „Kręcimy z gwiazdami”. Jego bohaterem będzie kabaret Paranienormalni. W dalszych odcinkach Ewelina Kopic przedstawi od kuchni zespoły Big Cyc i Elektryczne Gitary, a także kabaret Formacja Chatelet.

W paśmie filmowym nadawanym o 20.00 jesienią znajdą się takie produkcje jak: „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Equilibrium”, „Demony Wojny wg Goi”, „Pierścień Nibelungów”, „Wycieczka na studia”,  „Air Force One” czy „Dzień świra”. Z kolei w weekendowym paśmie filmowym dla całej rodziny widzowie zobaczyć będą mogli „Najpiękniejsze baśnie braci Grimm”, „Barbie” oraz kultowy polski serial „Czterej pancerni i pies”.

We wrześniu na antenie TV Puls nie znajdzie się żadna nowa polska produkcja. Możliwe, że trafią one jednak do ramówki w kolejnych miesiącach. Jak informowaliśmy, TV Puls przymierzała się do realizacji reality-show o zabiegach estetycznych dla mężczyzn (dowiedz się więcej).

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że średni udział TV Puls w rynku w lipcu br. wyniósł 3,19 proc. (więcej na ten temat).

pp
Autor artykułu:
pp
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

"Rzeczpospolita" tuż przed zmianą właściciela. Znika węgierski miliarder

"Rzeczpospolita" tuż przed zmianą właściciela. Znika węgierski miliarder

Były dziennikarz dalej na czele komisji kultury. Tak poseł PiS nazwał innych

Były dziennikarz dalej na czele komisji kultury. Tak poseł PiS nazwał innych

Konkurent Netfliksa nie odpuszcza. Będzie wrogie przejęcia właściciela TVN?

Konkurent Netfliksa nie odpuszcza. Będzie wrogie przejęcia właściciela TVN?

Nowa audycja muzyczna w Radiu 357. Autorem lider Riverside

Nowa audycja muzyczna w Radiu 357. Autorem lider Riverside

Nowe narzędzie WPP Media pozwala na pogłębiony wgląd w działania konkurencj
Materiał reklamowy

Nowe narzędzie WPP Media pozwala na pogłębiony wgląd w działania konkurencj

Pod prąd. Jak Trojmiasto.pl robi media po swojemu

Pod prąd. Jak Trojmiasto.pl robi media po swojemu