Nowy miesięcznik - "Wróżki"

21 stycznia 2006 r. Wydawnictwo Egmont wprowadzi na rynek nowy tytuł prasowy pod nazwą 'Wróżki'.

masz
masz
Udostępnij artykuł:

Magazyn ten będzie ukazywał się w cyklu miesięcznym. Pismo to skierowane jest do dziewczynek w wieku 6-9 lat.

Miesięcznik „Wróżki” to zupełnie nowe pismo na licencji Disneya. Bezpośrednio nawiązuje do książki pt. „Elfi Pyłek i wyprawa po Jajko”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Egmont w listopadzie 2005.

Pismo jest przewodnikiem po zaczarowanym świecie, w którym żyją niezwykłe uskrzydlone istoty – małe wróżki (elfy). Jedną z nich jest wróżka Dzwoneczek (znana z książki J.M. Barrie’go o Piotrusiu Panu).

Wróżki żyją w Przystani Wróżek, która mieści się w Nibylandii. Większość z nich ma swoje pokoje w ogromnym klonie – Drzewie Domowym, które stanowi centralny punkt Przystani. Każda z wróżek posiada jakiś talent, szczególną umiejętność, np. Bietka jest muzykalna, Skłonka potrafi porozumiewać się ze zwierzętami, Słodka słynie z wypieku bułeczek z makiem, Widia jest najszybsza ze wszystkich, a Dzwoneczek jest wróżką garnkowo-patelniowo utalentowaną.  W tym bajkowym świecie wróżki przeżywają mnóstwo przygód i zapraszają do niego dziewczynki, które lubią marzyć… - czytamy w komunikacie.

Miesięcznik składa się z trzech działów:

1.komiks o przygodach wróżek

2.świat wróżek – część poświęcona odkrywaniu sekretów Nibylandii i jej mieszkańców

3.świat czytelniczek – dotyczy spraw czytelniczek, tj. przyjaźń, kulinaria, rozwój, horoskopy, testy itp.

Miesięcznik ukazywać się będzie w nakładzie 70 tys. egzemplarzy, w cenie 5,20 zł. Do każdego numeru dołączany jest gadżet związany z tematyką pisma.

Strona reklamowa w piśmie kosztuje 6 tys. PLN, czwarta okładka 7,5 tys PLN.

masz
Autor artykułu:
masz
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Paulina Wolanin przeszła z Grupy RMF do YOC Poland

Paulina Wolanin przeszła z Grupy RMF do YOC Poland

Wojciech Grzegorzyca pożegnał się z Rokmates

Wojciech Grzegorzyca pożegnał się z Rokmates

InCoiny wcześniej przepadną. InPost zabiera połowę czasu

InCoiny wcześniej przepadną. InPost zabiera połowę czasu

Flywheel z nową PR managerką

Flywheel z nową PR managerką

Paramount Skydance skarży się na fuzję Warner Bros. i Netfliksa. "Z góry bezprawna"

Paramount Skydance skarży się na fuzję Warner Bros. i Netfliksa. "Z góry bezprawna"

X pokaże nowy algorytm. Musk: będziemy to powtarzać

X pokaże nowy algorytm. Musk: będziemy to powtarzać