Porówneo rusza z nową platformą komunikacyjną „Porównywarka i agent w jednym"

Porównywarka ubezpieczeń Porówneo wprowadza nową platformę komunikacyjną „Porównywarka i agent w jednym”.

bg
bg
Udostępnij artykuł:

Marka w trzech humorystycznych spotach chce pokazać, że za porównywarką stoją profesjonalni agenci porowneo.pl, którzy pomogą we wszystkim, tak jak robią to stacjonarni agenci. - Bardzo spodobał nam się pomysł strategiczny, który przeniósł siłę ciężkości z komunikowania tylko niskiej ceny, jak robią to wszyscy nasi konkurenci, na obsługę klienta, która dzięki naszym nowym usługom nie ustępuje tzw. stacjonarnym agentom - mówi Tomasz Iwaszkiewicz, CMO w porowneo.pl.

Projekt przygotował duet: Maciej Łapiński (strategia, obsługa) i Zuzanna Wrońska, która jest autorką nowej platformy kreatywnej i serii spotów telewizyjnych. 30 i 15 sekundowe spoty będą emitowane przez najbliższe cztery tygodnie w największych stacjach telewizyjnych w Polsce.  Wyreżyserował je Piotr Kumik, a za produkcję odpowiedzialny był dom produkcyjny Film Reaktor.

- Tym razem zdecydowaliśmy się, aby nie powierzać projektu klasycznej agencji reklamowej - wyjaśnia Wojciech Rabiej CEO w  porowneo.pl - Skorzystaliśmy z zewnętrznego konsultanta Macieja Łapińskiego, z którym na specjalnych warsztatach wypracowaliśmy nową strategię komunikacji dla marki. Maciej nadzorował również cały projekt ATL i digital od początku do końca. Ten model bardzo dobrze nam się sprawdził - dodaje.

Maciej Łapiński pracuje w reklamie od ponad 20 lat, ostatnio jako business development director Grupy Scholz & Friends. Zuzanna Wrońska pracowała ostatnio w tej samej firmie na stanowisku creative group head.

Porówneo to firma łącząca usługi porównywania ubezpieczeń i agenta ubezpieczeniowego. Jej klienci mogą porównać oferty i kupić polisy m.in. towarzystw Aviva, Axa, Benefia, Generali, Link4, MTU24, Proama, PZU.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Spięcie w TVP Info. Polityk PiS: nie ma pani prawa mnie wyprosić ze studia

Spięcie w TVP Info. Polityk PiS: nie ma pani prawa mnie wyprosić ze studia

Rodziny jednopłciowe głosu w polskich mediach prawie nie mają. Mówią za nich inni

Rodziny jednopłciowe głosu w polskich mediach prawie nie mają. Mówią za nich inni

Koncert kolęd w Republice. Wśród gwiazd Zenek Martyniuk, na widowni para prezydencka

Koncert kolęd w Republice. Wśród gwiazd Zenek Martyniuk, na widowni para prezydencka

Nie żyje Gabriela Andrychowicz. Była głosem Chillizet

Nie żyje Gabriela Andrychowicz. Była głosem Chillizet

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami
Materiał reklamowy

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami

Jakub Bujnik odchodzi z Wirtualnej Polski

Jakub Bujnik odchodzi z Wirtualnej Polski