„Rodzinny interes” od 4 marca w TV Puls. W jednym z odcinków pojawi się Adek z „Lombard. Życie pod zastaw”.

Od 4 marca TV Puls rozpocznie emisję nowego serialu „Rodzinny interes”, który będzie można oglądać w dni powszednie o godz. 17.00 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Michał Kurdupski
Michał Kurdupski
Udostępnij artykuł:
„Rodzinny interes” od 4 marca w TV Puls. W jednym z odcinków pojawi się Adek z „Lombard. Życie pod zastaw”.

W serialu zagrają też także Patryk Janas, Roman Szczeblewski, Dariusz Kordek, Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska.

- Pracuje tu niezawodny duet mechaników: młody Dawid (Patryk Janas, członek zespołu disco polo Deep Dance), który uczy się fachu przy doświadczonym Bronku (Roman Szczeblewski). Bardzo ważną rolę odegra tajemnicza i przebiegła księgowa, Viola (Magdalena Modra-Krupska). Częstym gościem warsztatu będzie celebryta, Dariusz Witter, który skrywa pewną tajemnicę – w tej roli Dariusz Kordek. Żony właścicieli warsztatu Ela i Jola (Katarzyna Taracińska-Badura i Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, cieszący się renomą salon fryzjerski „Bella Ella”. Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej - informuje portal Wirtualnemedia.pl biuro prasowe Telewizji Puls.

W każdym odcinku serialu przedstawiane będą inne historie klientów warsztatu i salonu. Wątki z warsztatu samochodowego będą bardziej sensacyjne, z kolei w salonie kosmetycznym widzowie zobaczą więcej wzruszających, często przeplatanych humorem, historii.

Widzowie zobaczą m.in. perypetie pewnej panny młodej z niebieskimi włosami i losy dziewczynek, które będą chciały obciąć swoje długie warkocze. Z kolei w warsztacie zamieszanie wywoła klient, któremu z samochodu zginie kamerka z pewnym kontrowersyjnym filmem, a w innym odcinku pojawią się też bezwzględni porywacze.

Portal Wirtualnemedia.pl dowiedział się, że premiera serialu na antenie TV Puls odbędzie się w poniedziałek, 4 marca 2019 roku. Serial będzie emitowany w dni powszednie o godz. 17.00.

W trzecim odcinku „Rodzinnego interesu” (emisja ta zaplanowana jest na 6 marca) wykorzystany zostanie tzw. cross over (zabieg polegający na tym że w danej produkcji pojawiają się bohaterowie innego projektu). W tym odcinku wystąpi Mateusz Murański, który wcieli się w rolę Adka Barskiego z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. - Dobry znajomy jego ojca, Ryszard Wrzosek (w tej roli Ireneusz Dydliński), ma pomóc przy wycenie samochodu, który lombard chce przyjąć w zastaw. Odwiedziny Adka w warsztacie zbiegają się z przyjazdem wyjątkowo podejrzanej pary, która chce w ekspresowym tempie naprawić busa. Ryszard czuje, że nieprzyjemni klienci skrywają niebezpieczną tajemnicę. W jej rozwiązaniu pomoże niezawodny Adek - informuje nas biuro prasowe Telewizji Puls.

- Cross overy nie są zbyt powszechne w polskich serialach, więc tym bardziej fanów „Lombardu...” ucieszy to niestandardowe rozwiązanie, jakie zastosowaliśmy w „Rodzinnym interesie”. Mamy nadzieję, że widzom spodoba się fabuła odcinka z Adkiem, który odwiedził warsztat samochodowy - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/dvb-t-ogladalnosc-2018-rok-polsat-liderem-tv-puls-do-gory,7171163255690881a ##

Producentem wykonawczym nowego serialu TV Puls jest firma Outset Films, która m.in. stworzyła „Sekrety rodziny” i „Gliniarzy”.

Michał Kurdupski
Autor artykułu:
Michał Kurdupski
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

AI może dyskryminować? "Modele uczą się hakować nasz system myślenia"

AI może dyskryminować? "Modele uczą się hakować nasz system myślenia"

Blisko rekordu w "amerykańskim Lotto". Wygrał prawie 2 mld dolarów

Blisko rekordu w "amerykańskim Lotto". Wygrał prawie 2 mld dolarów

W telewizji wPolsce24 kolęda od dziennikarzy

W telewizji wPolsce24 kolęda od dziennikarzy

Laureat Pulitzera pozywa gigantów AI za naruszenie praw autorskich

Laureat Pulitzera pozywa gigantów AI za naruszenie praw autorskich

Pierwsza strategia ESG w historii PFR. Jan Domanik, CSO PFR: Inwestujemy dla przyszłych pokoleń
Materiał reklamowy

Pierwsza strategia ESG w historii PFR. Jan Domanik, CSO PFR: Inwestujemy dla przyszłych pokoleń

Od sylwestra asystent AI w mObywatelu, a w 2026 r. portfel tożsamości cyfrowej

Od sylwestra asystent AI w mObywatelu, a w 2026 r. portfel tożsamości cyfrowej