Sistars i My Chemical Romance na Orange Warsaw Festival

Grupa My Chemical Romance dołączyła do składu Orange Warsaw Festival. W ramach imprezy odbędzie się również specjalny występ zespołu Sistars.

megafon.pl / pr / zsam
megafon.pl / pr / zsam
Udostępnij artykuł:

My Chemical Romance powstało dziesięć lat temu w New Jersey. Frontman - Gerard Way, zszokowany informacją o ataku na wieże World Trade Centre napisał utwór "Skylines and Turnstiles". To właśnie dało początek zespołowi. Już po trzech miesiącach od powstania, ukazał się debiutancki album - "I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love". Drugi longplay bandu, "Three Cheers for Sweet Revenge", miał premierę w 2004 roku i szybko pokrył się platyną. Trzecie długogrające wydawnictwo bandu to "The Black Parade" z października 2006 roku. Dzieło zdobyło znakomite recenzje i rozeszło się na całym świecie w nakładzie ponad dwóch milionów egzemplarzy. Ich najnowszy krążek, "Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys" promowany przez singel "Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na)" trafił do rąk fanów w listopadzie 2010 roku.

Jednym z większych zaskoczeń tegorocznego festiwalu będzie specjalny koncert zespołu Sistars.

- W odpowiedzi na zaproszenie Orange Warsaw Festival oraz stacji TVN, poprzez szacunek do siebie, wspólnej drogi muzycznej, swoich fanów, Sistars połączy siły raz jeszcze podczas niezwykłego, jubileuszowego koncertu z okazji dziesięciolecia powstania zespołu - czytamy w komunikacie kwartetu. - Złożymy tym samym hołd muzyce, która nie powinna milczeć, a ma "po prostu brzmieć".

Grupa ma na koncie przeboje "Zeszyt rymów", "Spadaj", "Synu" czy "My Music" i "Inspirations".

Tegoroczny Orange Warsaw Festival odbędzie się 17 i 18 czerwca na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej.

Oto harmonogram imprezy:

Piątek, 17 czerwca Zwycięzcy WOW! Music Awards Skunk Anansie My Chemical Romance Moby

Sobota, 18 czerwca Sistars Plan B The Streets Jamiroquai.

megafon.pl / pr / zsam
Autor artykułu:
megafon.pl / pr / zsam
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Anna Andrzejewska dyrektorką strategii w One Eleven. "Zaplanowana sukcesja"

Anna Andrzejewska dyrektorką strategii w One Eleven. "Zaplanowana sukcesja"

Dorota Bigo-Sułowska pożegnała sie z Google. Została chief growth officerem w Salestube

Dorota Bigo-Sułowska pożegnała sie z Google. Została chief growth officerem w Salestube

Nowy szef "Teleskopu" w TVP3 Poznań

Nowy szef "Teleskopu" w TVP3 Poznań

Seider i Wróblewski przechodzą z VML do VerdeAgency

Seider i Wróblewski przechodzą z VML do VerdeAgency

Liverpool łączy siły z marką Tommy Hilfiger

Liverpool łączy siły z marką Tommy Hilfiger

Globalna kampania M&M’s i Marvel

Globalna kampania M&M’s i Marvel