Świąteczna kampania Cyfry+

Ruszyła kampania promocyjna świątecznej oferty Cyfry+

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Wykorzystano w niej m.in. spot telewizyjny, radiowy, ogłoszenia prasowe i internetowe oraz materiały BTL.

30-sekundowy film telewizyjny wprowadza widzów w atmosferę oczekiwania na święta. Ikona marki, Cyfrelia, zachęca w nim, aby w czasie zbliżających się świąt szukać nie tylko tej jednej, pierwszej gwiazdy na niebie, ale także wielu innych - we wszystkich programach Cyfry+. Film informuje o atrakcyjnej promocji cenowej na zakup Cyfry+: aktywacja 1 zł, możliwości wypróbowania Canal+ lub HBO za darmo przez trzy miesiące oraz dodatkowo Neostrada TP w specjalnej ofercie. Spot oglądać można m.in. na antenie TVP1, TVP2, TVN i TVN7.

Komunikację telewizyjną uzupełniają ogłoszenia reklamowe publikowane w prasie ogólnopolskiej (m.in. "Gazeta Wyborcza", "Fakt", "Tele Tydzień", "Telemagazyn"), w internecie (m.in. Onet, WP, Interia) oraz materiały BTL. Na potrzeby świątecznych działań promocyjnych zrealizowano również spot radiowy prezentujący atrakcyjne warunki zakupu Cyfry+. Wsparciem dla kampanii jest spot telewizyjny promujący ofertę programową Canal+.

Kreację kampanii przygotowała agencja Euro RSCG Warsaw, spot telewizyjny Cyfry+ wyreżyserował Marcin Ziembiński. Materiały do punktów sprzedaży przygotowała agencja ADAH Advertising. Planowanie i zakup mediów powierzono Mediaplanning Group. Spot Canal+ zrealizował zespół autopromocji spółki Canal+ Cyfrowy.

W okresie przedświątecznym Cyfra+ zintensyfikowała również akcje promocyjne skierowane do obecnych abonentów. Wraz z Canal+ oraz HBO przygotowano dwa świąteczne konkursy, w których do wygrania jest w sumie aż 1000 nagród, w tym m.in. zegarki Swatch, płyty DVD, torby podróżne i sportowe, krzesła reżyserskie. Miłośnicy koszykówki pokazywanej w CANAL+ będą mogli walczyć o nagrody w konkursie organizowanym z NBA: wyjazd dla 2 osób na NBA All-Star 2005 w Denver oraz buty Reeboka z linii NBA. Nie zapomniano o najmłodszych widzach - do nich adresowany jest konkurs kanału MiniMini. Pozostałe akcje promocyjne znaleźć można w serwisach CYFRA+ MIKS oraz MAGAZYN+ (wśród nagród m.in. książki kucharskie, multimedialne kursy językowe, zestawy perfum).

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Karol Nawrocki narzekał, że TVP go nie pokaże. Transmitowano to w TVP Info

Karol Nawrocki narzekał, że TVP go nie pokaże. Transmitowano to w TVP Info

Lipton pokazał spot z Makłowiczem dla WOŚP

Lipton pokazał spot z Makłowiczem dla WOŚP

Nie ma mocnych na "Stranger Things". Netflix inwestuje też w sport i podcasty

Nie ma mocnych na "Stranger Things". Netflix inwestuje też w sport i podcasty

"Jedna bitwa po drugiej" i "Hamnet" wśród nominowanych do Oscara dla najlepszego filmu

"Jedna bitwa po drugiej" i "Hamnet" wśród nominowanych do Oscara dla najlepszego filmu

Paramount wydłuża czas na wrogie przejęcie Warner Bros. Discovery

Paramount wydłuża czas na wrogie przejęcie Warner Bros. Discovery

IKEA wycofuje kultową torbę. Ale spokojnie – nie na zawsze

IKEA wycofuje kultową torbę. Ale spokojnie – nie na zawsze