Linie Swiss zaczną latać z lotniska w Gdańsku

Od 31 marca 2019 r. linie lotnicze Swiss rozpoczną wykonywanie lotów z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy na trasie między Gdańskiem a Zurychem.

km
km
Udostępnij artykuł:

Loty Swiss na trasie między Gdańskiem a Zurychem realizowane będą samolotem Bombardier CS 100, 4 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek, niedziela). Wylot z Gdańska planowo odbywać się będzie o godz. 14.35 i potrwa dwie godziny. Wylot z Zurychu zaplanowano na godz. 12.05 i potrwa do godz. 13.55..

- Pytany o plany rozwoju siatki połączeń wielokrotnie podkreślałem, że nieustanie zabiegamy o nowe połączenia, zarówno wśród przewoźników operujących już z Gdańska, jak i u tych, których na naszym lotnisku jeszcze nie ma. Co jakiś czas możemy świętować sukcesy naszych ciężkich starań. Oczywiście, gdy mówimy nie tylko o ogłoszeniu nowego połączenia, ale również o pojawieniu się w Porcie Lotniczym Gdańsk nowego przewoźnika, nasza radość jest jeszcze większa. Z pewnością pozyskanie w Gdańsku linii Swiss możemy zaliczyć do wspaniałych wiadomości. Ten tradycyjny przewoźnik, dzięki połączeniu do portu przesiadkowego w Zurychu, otwiera przed nami bardzo bogatą ofertę kierunków, zarówno w ramach własnej sieci, jak i sojuszu Star Alliance, którego jest członkiem - powiedział Tomasz Kloskowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Zurych dołączył do międzynarodowych lotnisk, do których polecimy z Gdańska: Monachium (Lufthansa), Frankfurt (Lufthansa), Amsterdam (KLM), Helsinki (Finnair), Warszawa (LOT).

W sezonie zimowym w ruchu regularnym z Gdańska można polecieć do:Helsinek (Finnair)Amsterdamu (KLM)Warszawy, Krakowa, Tel Awiwu (PLL LOT)Frankfurtu, Monachium (Lufthansa)Helsinek, Oslo (Norwegian)Aarhus, Alicante, Barcelony, Belfastu, Birmingham, Bristolu, Cork, Dublina, Edynburga, Ejlat, Krakowa, Kijowa, Leeds Bradford, Londynu Stansted, na Maltę, Manchesteru, Mediolanu Bergamo, Oslo Torp, Pizy, Sztokholmu-Skavsta, Vaxio, Wrocławia (Ryanair).Bergen, Kopenhagi, Oslo i Sztokholmu Arlandy (SAS)Aberdeen, Alesund, Bergen, Doncaster-Sheffield, Dortmund, Eindhoven, Goteborga, Hamburga, Haugesund, Kijowa, Kolonii/Bonn, Kristiansand, Liverpoolu, Londynu Luton, Lwowa, Malme-Sturup, Mediolanu-Bergamo, Oslo Torp, Paryża-Beauvais, Rejkjawiku, Stavanger, Sztokholmu-Skavsta, Tromso, Trondheim, Turku oraz Wiednia i Wilna (WizzAir).Rygi (airBaltic).

km
Autor artykułu:
km
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wielka zbiórka "Ciepło z Polski dla Kijowa". Pomagają dziennikarze i eksperci

Wielka zbiórka "Ciepło z Polski dla Kijowa". Pomagają dziennikarze i eksperci

Jak portal Zero.pl ma się do Kanału Zero? Patryk Słowik: sami kształtujemy naszą linię

Jak portal Zero.pl ma się do Kanału Zero? Patryk Słowik: sami kształtujemy naszą linię

InPost śrubuje rekordy dostaw i Paczkomatów. Co z przejęciem firmy?

InPost śrubuje rekordy dostaw i Paczkomatów. Co z przejęciem firmy?

Związany z Republiką serwis pokazał zdjęcia Krzysztofa Stanowskiego w klubie go-go. "Nie szykujemy materiału o kulisach Republiki"

Związany z Republiką serwis pokazał zdjęcia Krzysztofa Stanowskiego w klubie go-go. "Nie szykujemy materiału o kulisach Republiki"

Reklamy karnetów od Benefit Systems z lukami? UOKiK stawia zarzuty

Reklamy karnetów od Benefit Systems z lukami? UOKiK stawia zarzuty

9 wniosków z wyników Wirtualnego Wskaźnika Wpływu za grudzień. Są zmiany i parę zaskoczeń

9 wniosków z wyników Wirtualnego Wskaźnika Wpływu za grudzień. Są zmiany i parę zaskoczeń