“The Voice of Poland” i “Tylko muzyka” bez Edyty Górniak

Edyta Górniak poinformowała, że nie planuje wzięcia udziału w roli jurorki w najbliższych edycjach programów “The Voice of Poland” TVP2 i “Tylko muzyka. Must be the music” Polsatu. Wokalistka planuje skupić się na pracy nad swoją nową płytą.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

Górniak była trenerką w trzeciej edycji “The Voice of Poland” emitowanej jesienią ub.r. Już podczas emisji programu wstępnie deklarowała, że nie wystąpi w jego kolejnej serii. Artystka jednak otrzymała propozycję dalszego udziału w talent-show i ją rozważała. Górniak zaproponowano również udział w programie “Tylko muzyka”, w którego jury w najbliższej edycji nie będzie Kory. Wokalistka jest bowiem chora i ograniczyła swoją działalność medialną i artystyczną (więcej na ten temat).

W poniedziałek wieczorem Edyta Górniak poinformowała jednak, że nie weźmie udziału w kolejnych edycjach żadnego z tych talent-shows. - Oba programy Muzyczne. Oba z wielką renomą. W obu wspaniali Reżyserzy, genialna organizacja i Produkcja. To był trudny miesiąc przemyśleń i bardzo trudna decyzja… - napisała wokalistka na Facebooku (pisownia oryginalna) - Moje serce musi teraz dokończyć płytę. Taka jest moja decyzja. Trzymam kciuki za oba programy. Za obie obsady jurorsko-trenerskie - zakomunikowała Górniak.

W poprzedniej serii “The Voice od Poland” trenerami oprócz Edyty Górniak byli Maria Sadowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Na razie nie wiadomo, czy wystąpią oni także w czwartej edycji talent-show, która w marcu br. ma trafić na antenę TVP2.

Z kolei w jury “Tylko muzyki” najprawdopodobniej pozostaną Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojciech “Łozo” Łozowski. Polsat poszukuje jedynie nowego jurora na miejsce Kory. Siódma edycja tego programu również pojawi się na antenie w marcu br.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dziennikarz obraził prezydenta Nawrockiego. Prokuratura wszczyna śledztwo

Dziennikarz obraził prezydenta Nawrockiego. Prokuratura wszczyna śledztwo

"Zwierzogród 2" pobił rekord. Żadna animacja z Hollywood wcześniej tyle nie zarobiła

"Zwierzogród 2" pobił rekord. Żadna animacja z Hollywood wcześniej tyle nie zarobiła

Odejście z nadzoru Answear.com

Odejście z nadzoru Answear.com

Więcej sklepów w Polsce. Pierwszy wzrost od prawie dwóch dekad

Więcej sklepów w Polsce. Pierwszy wzrost od prawie dwóch dekad

Poczta Polska chce być jak InPost i DHL. Kurierzy na umowach B2B

Poczta Polska chce być jak InPost i DHL. Kurierzy na umowach B2B

Reklamodawcy kontra Polsat. "Jesteśmy karani za to, że chcemy kupić samą telewizję"

Reklamodawcy kontra Polsat. "Jesteśmy karani za to, że chcemy kupić samą telewizję"