Magda Gessler nową twarzą Coca-Coli w Polsce

Restauratorka i gwiazda TVN Magda Gessler została nową twarzą marki Coca-Cola w Polsce – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Bierze udział w kampanii promującej loterię marki.

Beata Goczał
Beata Goczał
Udostępnij artykuł:
Magda Gessler nową twarzą Coca-Coli w Polsce
Magda Gessler w reklamie Coca-Coli

Polski oddział Coca-Coli wystartował w poniedziałek 5 stycznia z nową kampanią reklamową, która wspiera trwającą do końca marca br. loterię konsumencką.

Promuje ją Magda Gessler, która została też bohaterką reklam zachęcających do udziału w akcji promocyjnej marki.

By wziąć udział w zabawie, należy w okresie do 30 marca kupić jeden z wybranych napojów produkowanych przez Coca‑Colę, zawierający pod nakrętką lub zawleczką, niepowtarzalny kod promocyjny. Należy zachować też dowód jego zakupu. Kod trzeba następnie dodać w aplikacji, a potem wymienić token na los w loterii.

Łączna wartość nagród w loterii, której organizatorem jest firma Fortis, wynosi ponad 750 tys. zł.

Magda Gessler w reklamie Coca-Coli
Magda Gessler w reklamie Coca-Coli © Licencjodawca

Wśród nagród są m.in. e-karty przedpłacone Goodie na zakupy w restauracjach Max Premium Burgers, karty zakupowe na zakupy na platformie Glovo, karty pre-paid Edenred do wykorzystania na zakupy w wybranych placówkach gastronomicznych i handlowych.

Do wygrania gotowanie z Magdą Gessler

Uczestnicy loterii będą mogli również powalczyć o podwójne vouchery uprawniające do wzięcia udziału w cooking session z Magdą Gessler, które odbędą się w lutym i w kwietniu w Warszawie.

Spot promujący nową akcję Coca-Coli emitowany jest w wybranych stacjach telewizyjnych, m.in. w kanałach informacyjnych.

Za realizację kampanii odpowiadają agencje: 24/7 Communication (PR), VML (kreacja) i WPP Media (EssenceMediaCom) - planowanie i zakup mediów.

Magda Gessler od 2010 roku prowadzi w TVN program "Kuchenne rewolucje". Brała też udział w licznych kampaniach reklamowych.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Szefowa KRRiT krytykuje sprawdzanie legitymacji reporterów Republiki i wPolsce24

Szefowa KRRiT krytykuje sprawdzanie legitymacji reporterów Republiki i wPolsce24

Kacper Merk współpracuje z radiową Jedynką. Wysłali go na mundial

Kacper Merk współpracuje z radiową Jedynką. Wysłali go na mundial

Tak Republika apeluje o wpłaty. Kłeczek: jesteśmy na wojnie, jeżeli państwo się zdrzemną, wybuchnie bomba

Tak Republika apeluje o wpłaty. Kłeczek: jesteśmy na wojnie, jeżeli państwo się zdrzemną, wybuchnie bomba

Wielki powrót "Rancza". Dorota Stalińska i Katarzyna Maciąg dołączają do obsady

Wielki powrót "Rancza". Dorota Stalińska i Katarzyna Maciąg dołączają do obsady