Netflix pokazał oficjalny zwiastun serialu „To nie jest OK”

Na kilka dni przed oficjalną premierą serialu „To nie jest OK”, Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun swojej najnowszej produkcji. Producentami serialu są Jonathan Entwistle oraz producenci „Stranger Things”.

jk
jk
Udostępnij artykuł:
Netflix pokazał oficjalny zwiastun serialu „To nie jest OK”

Serial powstał na podstawie komiksu Charlesa Forsmana. W głównych rolach zobaczymy m.in. Sophię Lillis ( znana z „To”, „Małgosia i Jaś”, „Ostre przedmioty”), Wyatta Oleffa („To”, „Strażnicy Galaktyki”), Sofię Bryant („Żona idealna”, „The Code”) i Kathleen Rose Perkins („Odcinki”, „You're The Worst”) -  jako "Maggie".

Produkcja to opowieść o nastolatce, która próbuje poradzić sobie z problemami w szkole i w domu, jednocześnie odkrywając swoją seksualność i nowe supermoce. Twórcami serialu są reżyser i producent wykonawczy „The End of the F***ing World” -  Jonathan Entwistle oraz producenci „Stranger Things”. Producentami wykonawczymi natomiast są Shawn Levy, Dan Levine, Dan Cohen i Josh Barry (dla 21 Laps Entertainment).

Produkcja liczy siedem 30-minutowych odcinków i będzie dostępna od 26 lutego w serwisie Netflix.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/netflix-ilu-ma-subskrybentow-w-usa-europie-i-azji-wyniki-finansowe-w-2019-r-wiedzmin-najpopularniejszym-serialem,7170765995370113a ##

Ponad 17,3 mld na oryginalne treści

W czwartym kwartale ub.r. liczba subskrybentów Netflixa wzrosła o 8,76 mln do 167,09 mln. Platforma zanotowała 5,47 mld dolarów wpływów i 587 mln dolarów zysku netto. W USA pozyskała jedynie 420 tys. nowych klientów (wobec 1,53 mln rok wcześniej), co uzasadnia rosnącą konkurencją. Podkreśla też, że „Wiedźmin” okazał się najpopularniejszym z pierwszych sezonów jej seriali.

W 2019 roku Netflix wydał na zawartość programową rekordową kwotę 15 mld dolarów - wynika z danych firmy analitycznej BMO Capital Markets. Według prognoz ekspertów serwis nie zamierza ograniczać się w przyszłości w inwestowaniu w treści. W 2020 roku może to być kwota 17,3 mld, zaś w 2028 - 26 mld dolarów.

Platforma nie ujawnia, ilu płacących użytkowników ma w Polsce. Z szacunków Amper Analysis wynika, że może ich być 800 tys. Według badania Gemius/PBI w grudniu ub.r. Netflix miał w Polsce 5,3 mln realnych użytkowników i odnotował 77 mln odsłon.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Są pierwsze skargi na Stanowskiego i Zero TV. Ruszyło postępowanie

Są pierwsze skargi na Stanowskiego i Zero TV. Ruszyło postępowanie

Tylu internautów wierzy sygnaliście ws. Szpitala Południowego. Zapytaliśmy o to eksperta

Tylu internautów wierzy sygnaliście ws. Szpitala Południowego. Zapytaliśmy o to eksperta

Nowy szef subskrypcji w Gremi Media i PTWP. Przejście z "Pulsu Biznesu"

Nowy szef subskrypcji w Gremi Media i PTWP. Przejście z "Pulsu Biznesu"

To nie koniec zmian w "Dzień dobry TVN". Gwiazdy i reporterzy też poprowadzą program

To nie koniec zmian w "Dzień dobry TVN". Gwiazdy i reporterzy też poprowadzą program

Trwa pat w sporze reklamodawców z Polsatem

Trwa pat w sporze reklamodawców z Polsatem

Stacja grupy TVN ciut pod kreską. Na pożegnanie z telewizją naziemną

Stacja grupy TVN ciut pod kreską. Na pożegnanie z telewizją naziemną