Średnia widownia pierwszych piętnastu odcinków reality-show „Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?”, wyemitowanych w okresie od 9 do 27 września 2019 roku wyniosła 415 tys. osób. Udział TVP2 w rynku telewizyjnym ukształtował się na poziomie 3,39 proc. wśród wszystkich widzów, 3,30 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 3,35 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Produkcja emitowana jest od poniedziałku do piątku o godz. 18.55.
Najwięcej widzów przyciągnął odcinek pokazany 19 września. Śledziło go średnio 592 tys. osób.

Dwójka w paśmie emisji cyklu „Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?” zajmuje czwarte miejsce w rynku telewizyjnym wśród tzw. „wielkiej czwórki”. Pierwszy w tym czasie jest TVN (22,22 proc.; „Fakty”), drugi - Polsat (14,36 proc.; „Wydarzenia” i „Sport”), a trzecia - TVP1 (13,91 proc.; gł. „Jeden z dziesięciu”).
Identyczna jest kolejność stacji wśród widzów w grupach 16-49 i 16-59.

Reality-show „Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?” to polska wersja formatu „Momster”. Formuła tego programu polega na tym, że teściowe i synowe rywalizują ze sobą w przygotowywaniu potraw kulinarnych.
##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/ogladalnosc-najgorszy-kucharz-tvp2-przegrywa-z-konkurencja,7170835489826433a ##











