Pisma plotkarskie w czołówce najpopularniejszych tygodników w Polsce (top 65)

W lipcu 2013 roku liderem średniej sprzedaży ogółem wśród wszystkich tygodników w Polsce był „Tele Tydzień”. Czołówkę zestawienia zdominowały pisma z segmentu yellow. Top 65 tygodników w raporcie Wirtualnemedia.pl.

mk
mk
Udostępnij artykuł:

Średnia sprzedaż ogółem tygodnika „Tele Tydzień” (Wydawnictwo Bauer) w lipcu 2013 roku wyniosła 803 040 egz. i w porównaniu do lipca 2012 roku była niższa o 9,60 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Na drugim miejscu uplasował się najpopularniejszy tygodnik yellow „Życie na Gorąco” (Wydawnictwo Bauer), którego wynik sprzedażowy w analizowanym okresie zmniejszył się o 3,61 proc. do poziomu 630 740 egz.

Ostatnią pozycję na podium zajął inny telewizyjny magazyn także wydawany przez Bauera - „To & Owo”. W lipcu 2013 roku średnia sprzedaż ogółem tego pisma pomniejszyła się o 9,15 proc. do poziomu 349 395 egz.

Tuż za podium uplasował się „Tygodnik Angora” (Westa-Druk Mirosław Kuliś), którego średnia sprzedaż ogółem wyniosła 339 803 egz., po spadku o 6,75 proc.

Ogółem w pierwszej dziesiątce zestawienia aż pięć pozycji zajęły tygodniki z segmentu yellow. Trzy miejsca należały do magazynów telewizyjnych. Ponadto w top 10 znalazł się tygodnik opinii oraz magazyn poradnikowy.

 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Fatalne nastroje w CNN przed przejęciem. "To podsyca niepokój"

Fatalne nastroje w CNN przed przejęciem. "To podsyca niepokój"

Rada PR Wings pracuje nad 6. edycją konkursu

Rada PR Wings pracuje nad 6. edycją konkursu

Kayah poprowadzi program w RMF Classic

Kayah poprowadzi program w RMF Classic

ASAP&ASAP autorem launchowej kampanii Nissana

ASAP&ASAP autorem launchowej kampanii Nissana

Stracili na ZondaCrypto. Teraz są celem oszustów internetowych

Stracili na ZondaCrypto. Teraz są celem oszustów internetowych

40 influencerów w kampanii Browaru Fortuna

40 influencerów w kampanii Browaru Fortuna