Polsat szykuje kolejny sezon "Awantury o kasę". Rusza casting

Polsat poinformował o castingu do czwartej serii programu "Awantura o kasę", która najprawdopodobniej wiosną trafi na antenę. Do tej pory do programu zgłosiło się ponad 15 tysięcy drużyn.

Kamila Meller
Kamila Meller
Udostępnij artykuł:
Polsat szykuje kolejny sezon "Awantury o kasę". Rusza casting
Krzysztof Ibisz

"Po spektakularnym powrocie po 20 latach i trzech edycjach, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem widzów i uczestników, "Awantura o kasę" otwiera nabór do czwartego sezonu!" – informuje w komunikacie prasowym Polsat.

Chętni do udziału w programie mogą zgłaszać się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie ATM Grupa, producenta formatu.

Do tej pory, jak informuje Polsat, chęć udziału w teleturnieju zgłosiło przeszło 15 tysięcy czteroosobowych drużyn.

Obecnie Polsat emituje w weekendy o 17.45 trzecią serię "Awantury o kasę". Program po dwóch dekadach przerwy wrócił na antenę stacji jesienią ubiegłego roku.

W bieżącej edycji podwyższono pulę nagród do 2 milionów złotych. Zmodyfikowano także scenografię.

"Awantura o kasę" wciąż hitem Polsatu

Jak informowaliśmy niedawno, średnia oglądalność premierowych odcinków teleturnieju po dwóch tygodniach emisji wynosi 787 tys. widzów, co przełożyło się na 9 proc. udziału Polsatu w rynku wśród wszystkich widzów i 8,2 proc. w grupie komercyjnej 16–59 – wynika z danych Nielsena.

Teleturniej "Awantura o kasę" był emitowany na antenie Polsatu w latach 2002–2005. Reaktywowany format jest realizowany w nowym studiu na Wale Miedzeszyńskim w Warszawie. Producentem jest ATM Grupa, a gospodarzem – Krzysztof Ibisz.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"