Radio 357 z Range Rover: nowy podcast "Liderzy na firmamencie"

Radio 357 wspólnie z marką Range Rover rozpoczyna cykl podcastów “Liderzy na firmamencie”. Jego bohaterami będą "pasjonaci, którzy potrafią dać dobry przykład, zainspirować i zmotywować do działania". Rozmowy z nimi poprowadzi Jarosław Sroka.

km
km
Udostępnij artykuł:

Podcast "Liderzy na firmamencie" powstał dzięki współpracy Radia 357 z marką Range Rover. Jest ona współorganizatorem plebiscytu "Leaders of The Future", w którym wyłaniani są liderzy wyznaczający nowe trendy. To również oni będą bohaterami nowego podcastu.

Pierwszy sezon "Liderów na firmamencie" będzie składał się z pięciu odcinków. Każdy będzie miał jedną bohaterkę lub bohatera, a rozmowy z nimi poprowadzi Jarosław Sroka, koordynator programu InCredibles Sebastiana Kulczyka.

W premierowym odcinku pojawiła się Miłka Raulin - najmłodsza Polka, która zdobyła Koronę Ziemi.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/polski-top-radia-357-prowadzacy-katarzyna-borowiecka-marek-niedzwiecki-piotr-stelmach-marcin-lukawski,7170007453234817a ##

"Będziemy zapraszać osoby spoza świecznika, których dokonania, sposób myślenia i działania upoważnia do nazywania ich liderami. Ważne dla nas będzie to jak potrafią zainspirować innych, zmotywować do działania, ich wytrwałość i wewnętrzna moc, a także poświęcenie temu, co uważają za ważne. Nie ograniczamy się do świata biznesu - chcemy pokazać, że bycie liderem wykracza daleko poza grono prezesów, dyrektorów generalnych i prezydentów." - mówi Jarosław Sroka.

"Nowy podcast będzie naturalnym rozwinięciem tematów, które wspólnie z Jarkiem bierzemy na warsztat w "Firmamencie" w co drugi czwartek na antenie Radia 357. Poświęcamy go w całości wyzwaniom, przed którymi stoją nowocześni przedsiębiorcy, pracownicy i menedżerowie. Zaś "Liderzy na firmamencie" dodadzą mocną dawkę inspiracji do tego jak tym wyzwaniom podołać." - dodaje Paweł Sołtys, wydający "Liderów na firmamencie".

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/radio-357-korespondenty-lodz-krzysztof-zimoch,7170011184597121a ##

Premierowych odcinków "Liderów na firmamencie" będzie można słuchać w Twoje 357 - serwisie podcastowym Radia 357. Będą one pojawiać się co dwa tygodnie. Ponadto, ich fragmenty będą dostępne na popularnych platformach streamingowych oraz jako videocast w serwisie YouTube na profilu Land Rover Polska.

Aktualnie ponad 43 tys. patronów przekazuje ponad 801 tys. zł miesięcznie poprzez serwis Patronite. W sumie wpłacili stacji ponad 11,9 mln zł.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

W tym kraju Zondacrypto działa zgodnie z przepisami, w tym podatkowymi

W tym kraju Zondacrypto działa zgodnie z przepisami, w tym podatkowymi

Coraz więcej poszkodowanych przez Zondacrypto. Odszedł dyrektor ds. ryzyka

Coraz więcej poszkodowanych przez Zondacrypto. Odszedł dyrektor ds. ryzyka

Sprzedaż Digital Network wystrzeliła w górę. Efekt przejęcia Braughman Group

Sprzedaż Digital Network wystrzeliła w górę. Efekt przejęcia Braughman Group

Roman Rogowiecki na kanale Krzysztofa Ziemca

Roman Rogowiecki na kanale Krzysztofa Ziemca

Grzywna za obowiązkowy depozyt, zwroty za odwołane koncerty. Urząd karze Live Nation

Grzywna za obowiązkowy depozyt, zwroty za odwołane koncerty. Urząd karze Live Nation

wPolsce24 reaguje na zmiany w Republice. Dłuższe programy rano i po południu

wPolsce24 reaguje na zmiany w Republice. Dłuższe programy rano i po południu