Samsung chce w 2012 r. zwiększyć sprzedaż komórek o 15 proc.

Samsung zamierza w przyszłym roku zwiększyć o 15 proc. liczbę sprzedanych na świecie telefonów komórkowych - podaje Reuters.

km
km
Udostępnij artykuł:

Agencja powołuje się na doniesienia dziennika Korea Economic Daily, według którego koreańska firmy liczy na to, że uda jej się zagrozić Nokii, która wciąż jest globalnym liderem rynku komórek.

Samsung chce w 2012 roku sprzedać na całym świecie 374 miliony telefonów komórkowych, w porównaniu z zakładaną na rok 2011 sprzedażą na poziomie 325 milionów urządzeń. Dla porównania, zdaniem analityków Nokia zanotuje w przyszłym roku 5-proc. spadek i sprzeda 399 milionów komórek.

Ze wspomnianych 374 milionów telefonów, 150 milionów sprzedanych przez Samsunga urządzeń mają stanowić smartfony.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Arleta Bojke redaktor naczelną Zero TV. Będą nowe formaty

Arleta Bojke redaktor naczelną Zero TV. Będą nowe formaty

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind
Materiał reklamowy

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę