Przetarg Totalizatora Sportowego obejmuje m.in. opracowanie strategii działań spółki w internecie pod kątem pozyskiwania nowych graczy w serwisie sprzedaży iLotto, opracowanie strategii komunikacji wybranych marek/produktów w internecie oraz w kanałach własnych Totalizatora, opracowanie koncepcji rozwoju profilów marki Lotto w wybranych mediach społecznościowych.
Wybrana agencja zajmie się też content marketingiem oraz usługami związanymi z opracowaniem i produkcją materiałów promujących produkty/marki Totalizatora w internecie, tworzeniem tekstów reklamowych, reklam internetowych (animacje html, interaktywne gry, GIFy, formaty statyczne, canvas, cinemagraph, karuzele, masthead, screeningi, bumpery, richmedia, nakładki na serwisy i inne, również niestandardowe formaty internetowe), interaktywnych landing page’ów do kampanii promocyjnych opartych na bezpiecznej infrastrukturze (nie Wordpress) do zarządzania treścią oraz leadami.

Będzie też odpowiedzialna za tworzenie stron internetowych dotyczących produktów Totalizatora, przygotowywanie materiałów wideo i statycznych dedykowanych do wykorzystania w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn i inne) wraz z propozycją treści (copy posta), tworzenie animacji mp4 oraz mobile wideo, wraz z udźwiękowieniem i napisami, opracowanie koncepcji i egzekucji materiałów oraz narzędzi na potrzeby konkursów oraz tworzenie mailingów.
Do jej zadań należeć będą również niestandardowe działania internetowe, typu chatboty, filtry AR czy aplikacje mobilne, a także planowanie i zakup mediów w obszarze internetu (w tym performance marketing).
Totalizator planuje wybór maksymalnie 5 agencji do współpracy, z którymi zawrze tzw. umowy ramowe. Planuje z nimi współpracować przez 2 lata.












