Wspólny projekt GP i Trójki

2 października rusza 'Bardzo Ważny projekt' - wspólne przedsięwzięcie 'Gazety Prawnej' i Radiowej Trójki.

łk
łk
Udostępnij artykuł:

„Bardzo Ważny Projekt” to cykl audycji i publikacji śledzących powstawanie i losy rodzinnej firmy państwa X, będących zarazem kompendium wiedzy i porad dla wszystkich planujących założenie własnej firmy. Program prowadzony przez Arkadiusza Ekierta będzie nadawany na antenie Trójki codziennie od poniedziałku do czwartku. Publikacje w „Gazecie Prawnej” pojawiać się będą równolegle od poniedziałku do czwartku.

„Bardzo Ważny Projekt” kierowany jest do osób prowadzących lub planujących założenie własnej działalności gospodarczej. Dziennikarze „Gazety Prawnej” oraz Radiowej Trójki będą towarzyszyć państwu X podczas zakładania i rozkręcania rodzinnego biznesu. Eksperci „Gazety Prawnej” będą tłumaczyć podstawowe zasady prowadzenia małej firmy i radzić jak przebrnąć przez gąszcz przepisów i biurokracji, np. jak uzyskać wpis do ewidencji w gminie, jak uzyskać numer Regon czy NIP, jak zgłosić się do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego, jak założyć firmowe konto bankowe, jak najkorzystniej płacić podatki.

„Jestem przekonany, że nasze nowe przedsięwzięcie zyska sobie rzeszę wiernych słuchaczy i czytelników. Samodzielne tworzenie firmy jest procesem trudnym i pełnym pułapek. Pokazując prawdziwe losy rodzinnej firmy, sprawimy, że projekt nie będzie oderwanym od rzeczywistości poradnikiem” – komentuje Jarosław Sroka, redaktor naczelny „Gazety Prawnej”.

Program prowadzony przez Arkadiusza Ekierta będzie nadawany na antenie Trójki codziennie od poniedziałku do czwartku o 18.45. Publikacje na łamach „Gazety Prawnej” pojawiać się będą równolegle od poniedziałku do czwartku.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

VML z kampanią "Nagrody w IKEA Family"

VML z kampanią "Nagrody w IKEA Family"

Klaudia Klimek i Julia Grubiak awansują w agencji Good One PR

Klaudia Klimek i Julia Grubiak awansują w agencji Good One PR

"Zrób i chrup" - zachęca Kamis w nowej kampanii

"Zrób i chrup" - zachęca Kamis w nowej kampanii

Uber Eats rusza z globalną kampanią. Gordon Ramsay w 17 krajach

Uber Eats rusza z globalną kampanią. Gordon Ramsay w 17 krajach

Fox przejmuje ważnego gracza streamingowego za 22 mld dol.

Fox przejmuje ważnego gracza streamingowego za 22 mld dol.

Zakryli płachtą logo Levi's, bo nie jest sponsorem mundialu. Marka rozgrywa to po swojemu

Zakryli płachtą logo Levi's, bo nie jest sponsorem mundialu. Marka rozgrywa to po swojemu