Wywiad z szefem Nokii, Stephenem Elopem (wideo)

Na targach Mobile World Congress (MWC) w Barcelonie redaktor serwisu Engadget przeprowadził ciekawy wywiad ze Stephenem Elopem, dyrektorem wykonawczym Nokii. Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo tej rozmowy.

km
km
Udostępnij artykuł:

Rozmowa dotyczy przede wszystkim nowej strategii Nokii, w ramach której fińska firma będzie ściśle współpracować z Microsoftem i przyjmie system Windows Phone jako główną platformę w swoich smartfonach.

Elop mówi m.in. o migracji użytkowników do urządzeń opartych na Windows Phone, terminach wprowadzenia pierwszych telefonów z systemem Microsoftu na pokładzie oraz kwestiach finansowych umowy z koncernem z Redmond. Pada też pytanie o przyszłość stworzonej przez Nokię wspólnie z Intelem platformy MeeGo.  

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

#WM na Cannes Lions. #2 Oprah Winfrey: Być twórcą to dawać siebie innym

#WM na Cannes Lions. #2 Oprah Winfrey: Być twórcą to dawać siebie innym

Producent "Milionerów" i "The Office PL" zmalał o ponad jedną trzecią. Ale zysk w górę

Producent "Milionerów" i "The Office PL" zmalał o ponad jedną trzecią. Ale zysk w górę

Przez lata był producentem w TVN i TVP. Dołącza do Newsmax Polska

Przez lata był producentem w TVN i TVP. Dołącza do Newsmax Polska

Złoto dla VML Poland na Cannes Lions. Za rozwiązanie dla Wisły Kraków

Złoto dla VML Poland na Cannes Lions. Za rozwiązanie dla Wisły Kraków

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?
Materiał reklamowy

Jak skutecznie odnowić skórę i przywrócić jej młodzieńczy blask?

Widownia "Pierwszej miłości" w Polsacie. Miniony sezon ze wzrostem

Widownia "Pierwszej miłości" w Polsacie. Miniony sezon ze wzrostem