- Po rozmowach z TVN zdecydowaliśmy zrobić przerwę na jeden sezon i w tym czasie popracować nad nową formułą "Szymon Majewski Show" - mówi w rozmowie z “Wprost” Rinke Rooyens, szef firmy Rochstar, produkującej “SMS”.
Jesienią widzowie TVN zobaczą program “ADHD TV”, który ma być rozszerzoną wersją "Rozmów w tłoku", do tej pory emitowanych pod koniec “Szymon Majewski Show". Majewski wcielać się będzie w nim w rolę dyrektora programowego i prezesa stacji telewizyjnej emitującej wiadomości oraz goszczącej polityków, parodiowanych przez aktorów. W nowej audycji znajdzie się także miejsce na talk-show prowadzony w stylu amerykańskiego komika Davida Lettermana.
Program “Szymon Majewski Show” obecny jest w TVN od jesieni 2005 roku. Pokazywany wiosną br. już trzynasty sezon formatu miał średnio 2,51 mln widzów i 18,63 proc. udziału w rynku (dane Nielsen Audience Measurement, więcej na ten temat).












