„24 minuty” będą emitowane w poniedziałki. Pierwszy odcinek zostanie pokazany 7 marca. Nie wiadomo dokładnie, jaką formułę będzie mieć program. TVP informuje, że jest ona opracowywana, a z Krzysztofem Skowrońskim nie udało nam się wczoraj skontaktować.
Do końca lutego w tym paśmie nadawany będzie „Info newsroom” prowadzony przez Jerzego Kisielewskiego.
##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-info-ze-zmianami-od-marca-bedzie-konkurencja-dla-szkla-kontaktowego ##
Krzysztof Skowroński jest założycielem i szefem Radia Wnet, pełni też funkcję prezesa Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. W latach 2006-2009 był dyrektorem radiowej Trójki. W przeszłości prowadził w TVP1 programy publicystyczne „Gość Jedynki” oraz „Wywiad i opinie”. Wcześniej pracował w Radiu ZET.
W styczniu br. udział TVP Info w rynku telewizyjnym wyniósł 3,24 proc. (według danych Nielsen Audience Measurement - zobacz wyniki wszystkich kanałów informacyjnych).












