„99 - gra o wszystko. VIP” to polska wersja „99 to beat”, belgijskiego formatu należącego do VRT i Talpa. Do tej pory prawa do formatu zostały również sprzedane w USA, Niemczech, Holandii i Szwecji. Formuła programu polega na tym, że uczestnicy konkurują ze sobą w różnych konkurencjach, w których liczy się spryt, sprawność i szczęście. Z zabawy za każdym razem odpada osoba, która jako ostatnia wykona dane zadanie. Format nie przewiduje udziału prowadzącego.
Trzeci sezon projektu TTV emitować będzie w soboty o godz. 22.00, począwszy od 4 marca 2023 roku. Program będzie się składać z sześciu odcinków.
Uczestnikami nie tylko gwiazdy TTV
Wśród zawodników teleturnieju „99 - gra o wszystko. VIP 3” względem poprzednich odsłon cyklu znajdą się nie tylko bohaterowie programów z TTV (którzy rywalizować będą w parze ze swoją drugą połówką).

Uczestnikami projektu tym razem będą: Dominik Abus, Agnieszka Kotońska, Krzysztof Radzikowski, Mateusz Borkowski, Krzysztof Ferenc, Iza Macudzińska-Borowiak, Anna Renusz, Mariusz Kozak oraz Iza Zeiske.
Pierwszy sezon „99 - gra o wszystko. VIP” w TTV oglądać można było w styczniu ub.r., a drugi - na przełomie sierpnia i września. Z kolei wiosną ub.r. stacja pokazała jedną edycję projektu z udziałem zwykłych uczestników (projekt nosił tytuł „99 - gra o wszystko”).
##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/31-final-wosp-ile-zebrano-wyniki-ogladalnosci-tvn-tvn24-ttv,7169712968304769a ##
Zdjęcia do programu już się zakończyły. Za produkcję „99 - gra o wszystko” odpowiada GPlus Production.
369 tys. widzów poprzedniego sezonu
Teleturniej „99 - gra o wszystko. VIP 2” na antenie TTV oglądać można było codziennie od 28 sierpnia do 2 września 2022 roku o godz. 22.00. Średnia widownia premierowych odcinków programu wyniosła 369 tys. osób, co przełożyło się na 3,72 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów i 5,85 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/rzeczy-ktorych-nie-nauczyla-mnie-matka-ttv-malwina-wedzikowska-ewa,7169713588717185a ##











