AC w Proama popularne wśród menedżerów

Prawie tyle samo kobiet, co mężczyzn kupuje AC w Proama. Większość z nich ma maksymalną – 70% zniżkę bonus-malus.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

AC w Proama o 40% częściej niż inni kupuje kadra zarządzająca. Ubezpieczenie to jest popularne również wśród pracowników działów finansowych, produktowych i IT.  O prawie 10% częściej niż pozostali klienci, autocasco wybierają osoby w wieku 30-45 lat. Zainteresowanie tym produktem nie jest zależne od płci - tyle samo kobiet, co mężczyzn decyduje się go nabyć.

Wśród wszystkich osób, które kupiły dotychczas AC w Proama, 91% ma zniżkę bonus-malus w wysokości 70%, co oznacza, że produkt ten wybierają bezpieczni i bezszkodowi kierowcy. Zniżkę na AC w wysokości 70%, będącą stałym elementem oferty Proama, może otrzymać każdy kierowca, który dzięki swojej historii ubezpieczeniowej nabył prawa do przynajmniej 55% zniżki oraz w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie miał żadnej szkody. Proama przenosi na AC również zniżki nabyte przez kierowców w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC. Autocasco w Proama można nabyć tylko w pakiecie z OC.

- AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym, stąd jego warunki różnią się znacznie w poszczególnych towarzystwach ubezpieczeniowych – mówi Krzysztof Wanatowicz, Dyrektor Produktów Ubezpieczeniowych w Proama. - W Proama jest ono przygotowane w modelu all-risk, co oznacza, że ochroną objęte są szkody, będące następstwem wszelkich zdarzeń losowych nawet tych, których nie udało się wcześniej  zdefiniować. Dzięki temu klient otrzymuje szeroki zakres ubezpieczenia, nawet w przypadku wystąpienia sytuacji, które trudno przewidzieć. Wyjątkiem są zdarzenia opisane w katalogu wyłączeń.

Proama rozpoczęła działalność od ubezpieczeń komunikacyjnych. W ofercie firmy są pakiety OC i AC, obudowane w wachlarz produktów dodatkowych: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ubezpieczenie od Utraty Pracy oraz Ubezpieczenie Ochrony Prawnej. Proama chce się wyróżnić na rynku, proponując klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców.  Ubezpieczyciel kontaktuje się ze swoimi klientami poprzez internet, telefon i multiagencje.

grafika

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu