adidas sponsorem Polskiego Komitetu Paralimpijskiego

adidas ogłosił rozpoczęcie ośmioletniej współpracy sponsorskiej z Polskim Komitetem Paralimpijskim. Z tej okazji marka zaprezentowała spot z udziałem czwórki parasportowców – Kingi Dróżdż, Aleksandra Kossakowskiego, Katarzyny Kozikowskiej oraz Kamila Otowskiego. Wspólnie z adidas pokazują oni, co definiuje sportowca.

bg
bg
Udostępnij artykuł:
adidas sponsorem Polskiego Komitetu Paralimpijskiego

- Otwieramy nowy rozdział, wchodzimy we współpracę z jedną z najbardziej rozpoznawalnych sportowych marek odzieżowych na świecie. Ma to dla nas wymiar nie tylko prestiżowy, ale i marketingowy. Liczymy na to, że obecność paralimpijczyków w kampaniach reklamujących tę markę pomoże nam w promocji. Warto podkreślić, że adidas wspiera również Polski Komitet Olimpijski, co jest bardzo ważne dla zawodników pod kątem wspólnej identyfikacji i spójności wizerunkowej. Podążamy tą drogą i liczymy na to, że dzięki tej współpracy nasi sportowcy będą się czuli komfortowo zarówno podczas startów, jak i dekoracji medalowych – mówi Łukasz Szeliga, prezes Polskiego Komitetu Paralimpijskiego. 

Porozumienie z Polskim Komitetem Paralimpijskim obejmuje wszystkie wydarzenia paralimpijskie, w których wezmą udział polscy sportowcy aż do końca 2031 roku, w tym: XVII Letnie Igrzyska Paralimpijskie Paryż 2024, XIV Zimowe Igrzyska Paralimpijskie Mediolan-Cortina 2026, XVIII Letnie Igrzyska Paralimpijskie Los Angeles 2028 oraz XV Zimowe Igrzyska Paralimpijskie (organizator zostanie ogłoszony w lipcu tego roku w Paryżu).  

W ramach umowy sponsorskiej adidas dostarcza zawodnikom obuwie, stroje i akcesoria, w których paralimpijczycy wystąpią m.in. w wiosce olimpijskiej oraz podczas dekoracji medalowych na podium.

Polski Komitet Paralimpijski (PKPar) jest związkiem stowarzyszeń istniejącym od 1998 roku. Jego celem jest propagowanie i rozwijanie sportu osób z niepełnosprawnościami oraz upowszechnianie idei paralimpizmu. 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Lawina gróźb wobec dziennikarza "Wyborczej". Wiąże to z tekstem o Cenckiewiczu

Lawina gróźb wobec dziennikarza "Wyborczej". Wiąże to z tekstem o Cenckiewiczu

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Świąteczna piosenka Radia 357 z  teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Świąteczna piosenka Radia 357 z teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami
Materiał reklamowy

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych