SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

1/5 Amerykanów nigdy nie korzystała z poczty e-mail

W około 1/5 amerykańskich gospodarstw domowych nigdy nie korzystano z poczty e-mail.

1/5 Amerykanów nigdy nie korzystała z poczty e-mail

Co więcej, około 18 procent amerykańskich domostw (20 milionów) w ogóle nie ma dostępu do internetu - informuje serwis CNET News.com, powołując się na badanie firmy Parks Associates.

30 procent badanych nigdy nie korzystało też z komputera do tworzenia dokumentów, 21 procent nigdy nie weszło na żadną stronę internetową, 21 procent nie wysłało ani nie otrzymało wiadomości e-mail oraz również 21 procent nie szukało informacji w internecie.

Badanie pokazuje, że kluczowymi czynnikami są tutaj wiek i wykształcenie: połowa badanych, którzy nigdy nie korzystali z poczty e-mail, miała więcej niż 65 lat, a 56 procent zakończyło swoją edukację co najwyżej na szkole średniej.

Spośród wspomnianych 20 milionów domów bez dostępu do sieci zaledwie 7 procent planuje skorzystać z usług internetowego dostawcy w ciągu najbliższego roku.

źródło: CNET News.com

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 1/5 Amerykanów nigdy nie korzystała z poczty e-mail

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl