SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

10 nowych osób w IQS, Peretiatkowicz i Duś szefami zespołów

W ciągu dwóch ostatnich miesięcy do agencji badawczej IQS dołączyło w sumie ponad 10 osób. Ostatnio nowymi szefami zespołów zostali Dorota Peretiatkowicz i Mateusz Duś.

Dorota PeretiatkowiczArticle

Dorota Peretiatkowicz jest socjologiem i psychologiem, w badaniach marketingowych pracuje od ponad 15 lat, a do IQS przeszła z GFK Polonia. Specjalizuje się w projektach ilościowych, szczególnie dla branży FMCG, usług oraz OTC. Prowadziła m.in. segmentację na danych ad hoc połączonych z danymi zakupowymi pochodzącymi z panelu gospodarstw domowych.

W IQS Peretiatkowicz będzie szefem nowego zespołu badań ilościowych, który stworzy wraz z Dawidem Mazurem i Agnieszką Pędzich.

Dawid Mazur wcześniej był związany z firmą Nielsen, gdzie współpracował z polskimi detalistami oraz GfK, gdzie zajmował się projektami lokalnymi i międzynarodowymi. W sumie posiada ponad 9 lat doświadczenia w badaniach marketingowych - głównie ilościowych oraz na panelu handlu detalicznego i gospodarstw domowych. Jego specjalnością są ponadto projekty dotyczące konceptów oraz potencjału produktów. Czas wolny poza badaniami wypełnia mu squash, bieganie oraz dobre wino.

Agnieszka Pędzich, która do IQS dołączyła we wrześniu br., wcześniej pracowała w Ipsos, GfK Polonia i Millward Brown. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów dla branży FMCG, handlowej, telekomunikacyjnej oraz sektora publicznego. Specjalizuje się w badaniach wizerunku, satysfakcji, kondycji marki, testach produktów i konceptów.

We wrześniu do zespołu IQS dołączyła Ewa Ciekanowska, która po kilku latach powróciła do agencji i zarządza nowym zespołem jakościowym. Z rynkiem badań jest związana od ponad 20 lat, ostatnio z GfK Polonia. Specjalizuje się w badaniach eksploracyjnych oraz pozycjonowania marki, szczególnie dla branży FMCG.

Wraz z Ewą Ciekanowską do nowego zespołu dołączyły również Joanna Wiśniewska oraz Marzena Sołoguba.

Joanna Wiśniewska, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, z badaniami związana jest od ponad 15 lat. Pracowała w takich firmach jak Ipsos-Demoskop i 4P Research Mix, a ostatnie 9 lat w GfK Polonia. Specjalizuje się w projektach shopperowych, NPD, category management, z wykorzystaniem niestandardowych metodologii, głównie dla branży FMCG i sieci handlowych.

Marzena Sołoguba jako praktyk badań jakościowych na co dzień wykorzystuje wykształcenie ze specjalizacją psychologia ekonomiczna. Z rynkiem badań związana jest od ponad 10 lat. W tym czasie pracowała m.in. w Ipsos, Esteem Brand Strategies oraz GFK Polonia. Posiada doświadczenie w prowadzeniu i realizacji badań dla branży FMCG, farmaceutycznej i telekomunikacyjnej.

Stanowiska badaczy w ostatnich dwóch miesiącach w zespołach ilościowych i jakościowych IQS objęli również Tomasz Peretiatkowicz, Agnieszka Kowalewska, Marta Rubicz, Małgorzata Kiljańska i Marta Majchrzak.

Ponadto struktura IQS została rozszerzona o szefa działu realizacji badań ilościowych, którym został Mateusz Duś. Będzie on odpowiedzialny za całościową koordynację badań offline i zarządzanie kilkuosobowym zespołem.

Z wykształcenia Duś jest socjologiem, z ponad 10-letnim doświadczeniem w badaniach marketingowych, głównie w działach operacyjnych w firmach badawczych. Ostatnio związany był z TNS Polska. Posiada doświadczenie w koordynacji i realizacji badań, szczególnie z branży finansowej, motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, FMCG oraz w badaniach społecznych. Prywatnie początkujący żeglarz i pasjonat dalekich podróży.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 10 nowych osób w IQS, Peretiatkowicz i Duś szefami zespołów

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
fan
niedługo osobny biurowiec dla iqs trzeba będzie stawiać, tyle nowych ludzi! ciągle zatrudnienia po 10 osób - dział pr iqs chyba nie nadąża z pisaniem komunikatów?
odpowiedź
User
Szałaput
Przyszły wybory, wygrał PiS, moim grupa MediaCap niebawem skurczy się dość istotnie...
odpowiedź