SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

180heartbeats + Jung v Matt łączy siły z zespołem Stettiner

Agencja reklamowa 180heartbeats + Jung v Matt łączy się ze Stettiner - software housem, specjalizującym się w tworzeniu technologicznych rozwiązań marketingowych. Zespół ze Szczecina został zintegrowany z rozwijanym od początku istnienia agencji zespołem technologicznym w Warszawie.

Ambicją połączonych sił zespołu technologii 180 jest lepsze wykorzystanie potencjału kreacji i najnowszych technologii oraz tworzenie i implementowanie sprawdzonych rozwiązań software’owych. Wspólna oferta kierowana jest nie tylko do branży marketingowej, ale także świata dojrzałych startupów i przedsiębiorstw, potrzebujących realnego wsparcia przy transformacji cyfrowej.

-  Dzięki połączeniu technologii i kreatywności, możliwe jest tworzenie jeszcze bardziej angażujących i ekscytujących doświadczeń konsumentów z marką. Zespół wyspecjalizowanych programistów i project managerów daje nam możliwość zadbania o jakość na każdym etapie procesu wdrożenia projektu. Jakość craftu nie tylko artystycznego, ale też technologicznego zawsze była i jest najwyższą wartością realizowanych przez nas projektów  - komentuje Marcin Gaworski CEO & partner 180heartbeats + Jung v Matt.

- Pomysł połączenia sił ze 180heartbeats + JvM pojawił się w trakcie kolejnej, udanej współpracy projektowej. Nasze wizje zbiegły się, a dzięki połączeniu kompetencji i płynących z tego korzyści, możemy realizować jeszcze większe, innowacyjne i ambitne projekty cyfrowe dla największych światowych firm, a wszystko pod wspólną marką, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rodzimym rynku - dodaje Daniel Czapiewski obejmuje rolę CTO & partner 180heartbeats.

Stettiner działa na rynku marketingowym od 11 lat. Firma ma siedzibę w Szczecinie, a jej zespół specjalizuje się w marketingowych projektach technologicznych. Jako software house Stettiner tworzy rozwiązania mobilne i webowe, platformy e-commerce, systemy klasy ERP / CRM czy aplikacje mobilne AR i VR. Stettiner realizuje także zaawansowane i kompleksowe projekty z dziedziny UX / UI. Do tej pory firma obsługiwała klientów zarówno krajowych, jak i zagranicznych - między innymi Pekao, Kino Polska, MTV, Miasto Szczecin, Hortex, Bayer, Consileon Polska, Anne Fontaine, Unity Line i wielu innych.

CEO Stettiner w 180heartbeats + Jung v Matt

Na początku roku, pod szyldem 180heartbeats + Jung v Matt dotychczasowy CEO Stettiner Daniel Czapiewski obejmuje rolę CTO & Partner. Czapiewski jest odpowiedzialny za cały zespół technologiczny oraz rozwój innowacyjnych rozwiązań dla klientów agencji 180heartbeats.

Czapiewski z branżą marketingu związany jest od  2000 roku, zaczynał w szczecińskiej agencji reklamowej Oskar Wegner, następnie pełnił funkcję dyrektora strategicznego w agencji interaktywnej byss.pl, a przez ostatnie 11 lat zarządzał agencją Stettiner. Jest ekspertem w dziedzinie marketingu i technologii, UX/UI oraz szeroko pojętego rynku aplikacji - zarówno konsumenckich, jak i biznesowych. Od kilku lat członek zarządu Klastra ICT Pomorze Zachodnie, organizacji zrzeszających przedsiębiorstwa branżowe.

Dołącz do dyskusji: 180heartbeats + Jung v Matt łączy siły z zespołem Stettiner

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl