SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Kolejny powrót do TVP. W „19.30” była reporterka „Panoramy”

Do zespołu programu „19.30” dołączyła dziennikarka Klaudia Kocimska. Pracowała już w Telewizji Polskiej przez dwie dekady, m.in. w redakcji „Panoramy”, a ostatnio była związana z Polsatem. 

Klaudia Kocimska, fot. materiały prasowe Klaudia Kocimska, fot. materiały prasowe

Klaudia Kocimska w ostatnich dniach przygotowywała do „19.30” materiały na temat wydarzeń za granicą.

To powrót dziennikarki do Telewizji Polskiej. Była z nią związana od 1997 do połowy 2017 roku. Zaczynała jako reporterka w „Panoramie”, potem była wydawczynią i autorką różnych programów o tematyce zagranicznej, m.in. „Studio Świat” i „Wszystkie Strony Świata”. W połowie 2017 roku TVP nie przedłużyła z nią umowy.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Potem przez rok Klaudia Kocimska była związana z serwisem Holistic News, a od połowy 2018 roku - z Telewizją Polsat (jako menedżerka ds. produkcji w Polsat News i „Wydarzeniach”).

Kocimska to kolejna nowa osoba w zespole „19.30”. Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, wydawcą w programie będzie Piotr Jaźwiński, ostatnio związany z TVN24.pl, a wcześniej przez prawie 25 lat z „Wiadomościami” TVP.

Natomiast reporterem w „19.30” został niedawno Arkadiusz Pogłud. Poprzednio przez ponad 15 lat pracował w grupie ZPR Media, ostatnio w redakcji Muzo.fm.

Czytaj też: Kolejny dziennikarz wrócił do “Teleexpressu”

Według danych Nielsen Audience Measurement w marcu br. „19.30” oglądało średnio 1,63 mln osób (1,35 mln w TVP1, 210 tys. w TVP Info, a 63,9 tys. w TVP Polonia), co dało 13,51 proc. udziału w widowni pasma. Rok wcześniej główne wydanie „Wiadomości” miało 2,61 mln widzów i 20,2 proc. udziału.

Dołącz do dyskusji: Kolejny powrót do TVP. W „19.30” była reporterka „Panoramy”

23 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Man
Nie oglądam TVP
30 5
odpowiedź
User
anty2024
Zapamiętajmy te nazwiska ofiar politycznych czystek w tvp: Bogusiewicz, Oszczyk, Gronowska, Pawelec, Olszak-Tulicka, Żywioł, Ciepielewska, Gajownik, Pilszyk, Majewska, Kapinos-Maszenda, Stanisławski, Opczowska, Tomaszewska, Adamczyk, Tulicki, Pereira, Klarenbach, Rachoń, Borkowska, Gwardyjski, Romaszewska, Przełomiec, Nowak, Łyżwinski, Lewandowska, Piasecka, Kosik, Kielczyk, Gałka, Helsner, Warzocha, Sobolewski, Wąż, Rzeźniczak, Drozd, Korab, Nowina Konopka, Maszenda, Bugała, Ciosicz, Stańczyk, Pinkward i wiele innych.
24 29
odpowiedź
User
Qwerty
Do listy dodałbym Wolińskiego, Hejke - Rachoń, Martusiewicz, Iwicka - Pater, Surewicz, Pirecki.
16 9
odpowiedź