SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

20latwnato.polskieradio24.pl - portal specjalny Polskiego Radia na 20-lecie przystąpienia Polski do NATO

Z okazji 20-lecia przystąpienia Polski do Sojuszu Północnoatlantyckiego NATO portal Polskieradio24.pl przygotował serwis specjalny 20latwnato.polskieradio24.pl.

Raport podsumowuje dwie dekady uczestnictwa Rzeczypospolitej Polskiej w NATO. Serwis zawiera najnowsze informacje, infografiki, materiały wideo oraz nagrania z archiwum Polskiego Radia. W serwisie będą pojawiać się kolejne informacje o uczestnictwie Polski w NATO, wspomnienia, a także m.in. daty imprez związanych z obchodami rocznicy.

- W raporcie znajdziemy wiele ciekawych informacji oraz faktografii m.in. korzyści płynące z przynależności do NATO, a także - jak przez te 20 lat zmieniało się polskie wojsko. Kwestie związane ze współczesną armią i obronnością pokazujemy poprzez wywiady z wyjątkowymi ludźmi, którzy na co dzień strzegą polskich granic. Wśród nich między innymi jedyna kobieta-pilot śmigłowca, która brała udział w misjach wojskowych w Afganistanie, rozmowa z pierwszym polskim oblatywaczem myśliwców F-16, o pracy w wojsku opowiada również Katarzyna Mazurek - pierwsza kobieta w Polsce, która objęła dowodzenie nad okrętem Marynarki Wojennej - opisuje Artur Jaryczewski, kierownik portalu PolskieRadio24.pl.

Specjalny serwis internetowy Polskiego Radia 24 jest dostępny pod adresem www.20latwnato.polskieradio24.pl.

Dołącz do dyskusji: 20latwnato.polskieradio24.pl - portal specjalny Polskiego Radia na 20-lecie przystąpienia Polski do NATO

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
B. Krzyk
Kwaśniewski, Geremek, Buzek byli razem. To prawda o tamtych wydarzeniach.
odpowiedź