SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

290 tys. widzów „Czterech stron”. TVP Info przegrało z TVN24

Program „Cztery strony” w sezonie 2016/2017 śledziło średnio 293 tys. widzów. TVP Info w paśmie nadawania audycji zajęło drugie miejsce w rynku stacji newsowych (przegrywając z TVN24, a wygrywając z Polsatem News). Wpływy z reklam wyniosły 3,33 mln zł.

Article

W sezonie 2016/2017 magazyn „Cztery strony” emitowany był na antenie TVP Info w okresie od 2 września ub.r. do 29 czerwca br. w dni powszednie około godz. 18.00-18.30 (jednak wiosną br. w poniedziałki stacja pokazywała „24 minuty”). Średnia widownia audycji wyniosła 293 tys. osób. Przełożyło się to na 2,44 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 0,80 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 1,29 proc. w grupie 16-59. - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Zdecydowanie najwięcej widzów zgromadziło wydanie programu z 11 stycznia br., które śledziło średnio 731 tys. osób. Gościem tego odcinka był Kornel Morawiecki.

TVP Info w paśmie nadawania audycji zajęło drugie miejsce w rynku oglądalności stacji newsowych. Liderem w tym czasie był kanał TVN24, którego udział wyniósł 3,70 proc. Gorzej od TVP Info wypadł Polsat News (0,65 proc.).

Taka sama była kolejność trzech czołowych stacji newsowych wśród widzów w grupach 16-49 i 16-59.

Wpływy z reklam przy emisji programu w zakończonym właśnie sezonie wyniosły 3,33 mln zł. (dane cennikowe, bez rabatów).

Autorski program TVP Info „Cztery strony” jest podsumowaniem wydarzeń z ostatniej doby. Każdego dnia magazyn prowadzi inny dziennikarz – w ostatnim czasie byli to: Weronika Kostrzewa (z domu Zaguła), Wojciech Mucha, Krzysztof Świątek i Piotr Pałka.

Udział TVP Info w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w I półroczu br. wyniósł 3,52 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 290 tys. widzów „Czterech stron”. TVP Info przegrało z TVN24

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sky
Bardzo dobra oglądalność "4 stron świata". Nareszcie pojawiła się przeciwwaga dla WIELE lat trwającego do tej pory jednostronnego, popierającego nomenklaturę III RP, przekazu tvn-polsat-superstacji . Tej nomenklatury nikt ich do tej pory nie kontrolował, nikt nie patrzył na ręce, z niczego nie rozliczał. Zwykłym obywatelom pan Niesiołowski proponował na antenie tvn jedzenie szczawiu i mirabelek i tak to się miało kręcić. Ręka w rękę. Tak to się do tej pory się kręci. Wystarczy spojrzeć na sposób konstruowania relacji z kolejnych prób puczu w Polsce
2 11
odpowiedź
User
Nie dla TVPiS i radia PiS
... Wystarczy spojrzeć na sposób konstruowania relacji z kolejnych prób puczu w Polsce


Wszyscy wyznawcy PiSu oraz dziennikarze nie mają pojęcia co znaczy słowo PUCZ. Może czas skorzystać z encyklopedii?? nawet w Wikipedii jest zrozumiałe wyjaśnienie dla ludzi prostych, sterowanych przez PiS.
Polecam skorzystać. Gorzej tylko będzie ze zrozumieniem treści.
6 2
odpowiedź
User
sky
... Wystarczy spojrzeć na sposób konstruowania relacji z kolejnych prób puczu w Polsce


Wszyscy wyznawcy PiSu oraz dziennikarze nie mają pojęcia co znaczy słowo PUCZ. Może czas skorzystać z encyklopedii?? nawet w Wikipedii jest zrozumiałe wyjaśnienie dla ludzi prostych, sterowanych przez PiS.
Polecam skorzystać. Gorzej tylko będzie ze zrozumieniem treści.


sformułowania PUCZ w odniesieniu do działań pana posła PO Szczerby w grudniu 2016 roku użył wczoraj lub przedwczoraj na konferencji prasowej aktualny przewodniczący PO pan Grzegorz Schetyna. Działania te nb były wzmacniane i nagłaśniane przez zaprzyjaźnionych dziennikarzy, którzy posuwali się wtedy nawet do publicznego udzielania instrukcji na łamach zaprzyjaźnionych gazet. Pamiętam również dziennikarkę polsatu, ktora w relacji na żywo zachęcała do przybycia pod sejm podając dokładne czasowe dane kiedy ma nastąpić eskalacja działań. TVN pokazywał w tym czasie buciory policjantów, metalowe barierki, wreszcie posłów PiS próbujących wyjść z sejmu - słowem horror silnej władzy.
Pan Schetyna na tej samej konferencji prasowej poinformował ostatnio obywateli Polski, że obecnie on stanie na czele nowego puczu. Pytanie o to jakie treści kryją się pod pojęciem PUCZ należałoby więc skierować w stronę przywódcy największej partii opozycyjnej w sejmie .
Mam dodatkowo pytanie do autora tego komentarza : co oznacza pojęcie "zamach stanu" - ponieważ tym pojęciem posługiwali się już wielokrotnie - począwszy od od pierwszego głosowania w sejmie po objęciu rządów przez PiS - dziennikarze wiodących stacji prywatnych i zapraszani przez nich "niezależni eksperci"( o politykach opozycji totalnej nie wspomnę).
0 3
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing