SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

31. edycja "Reklamy Dzieciom" w TVP1. Emisja dwukrotnie w Boże Narodzenie po "Wiadomościach"

Telewizja Polska wyemituje w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia specjalny blok reklamowy “Reklama Dzieciom”, z którego dochód przekaże na cele charytatywny. Spot w nim kosztuje 100 tys. zł netto. 

TVP już po raz 31. organizuje akcję charytatywną “Reklama Dzieciom”. Ekskluzywny blok reklamowy zostanie wyemitowany w TVP1 dwukrotnie: 25 grudnia i 26 grudnia ok godz. 20:00, zaraz po głównym wydaniu “Wiadomości”. 

Jak podaje TVP, dzięki wsparciu i zaangażowaniu reklamodawców, przez 30 lat akcji, zebrano ponad 33 mln zł. Zgromadzone fundusze pomogły już ponad tysiącu beneficjentom - stowarzyszeniom, fundacjom i innym placówkom wspierającym dzieci.

Pieniądze z tegorocznej edycji będą przeznaczone m.in.na: wyposażenie sal rehabilitacyjnych, terapeutycznych oraz dydaktycznych, zakup sprzętu umożliwiającego podniesienie jakości życia dzieci i edukacji młodzieży niepełnosprawnej, doposażenie i rozszerzenie oferty edukacyjnej świetlic socjoterapeutycznych i szkolnych oraz organizację turnusów rehabilitacyjnych oraz wycieczek.

Zwiastuny promujące akcję będą emitowane będą od 7 do 25 grudnia br. Z kolei podziękowania dla reklamodawców biorących udział w akcji zostaną wyemitowane wraz z ekspozycją ich logotypów w okresie od 27 grudnia 2023 roku do 6 stycznia 2024 roku na wszystkich antenach TVP.

Dodatkowo zwiastuny oraz podziękowania wraz z emisją filmu reklamowego w formie spotów oraz zwiastuny i podziękowania wraz z ekspozycją znaków towarowych w postaci banerów, postów oraz artykułów będą eksponowane w mediach interaktywnych oraz w postaci teasera telewizji hybrydowej Telewizji Polskiej. 

Reklamodawcy zainteresowani emisją swojego spotu w bloku “Reklama Dzieciom” zapłacą za 30-sek. spot 100 tys. zł netto (bez VAT).

W ubiegłorocznej akcji “Reklama Dzieciom” zebrano 1,62 mln zł.

Dołącz do dyskusji: 31. edycja "Reklamy Dzieciom" w TVP1. Emisja dwukrotnie w Boże Narodzenie po "Wiadomościach"

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Arcadio Morales
A skąd wiadomo, że do 24 grudnia będą jeszcze istnieć "Wiadomości"?
odpowiedź