SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

3GB skrzynki na 10 urodziny WP

Z okazji 10-lecia swojego istnienia Wirtualna Polska udostępnia użytkownikom 10 razy większą od dotychczasowej skrzynkę e-mail.

Poczta WP  jako pierwsza wprowadza pojemność  3 GB, bez żadnych dodatkowych warunków. Także jako pierwsza udostępnia internautom Galerie zdjęć dołączanych do elektronicznej korespondencji oraz zapewnia swobodne nimi zarządzanie.

"Nie od dziś wiadomo, że najchętniej przesyła się pocztą e-mail zdjęcia z wakacji, czy towarzyskich spotkań, zabawne grafiki oraz komiczne filmy reklamowe. Z własnego doświadczenia wiem, że stanowią one ponad 50% otrzymywanej korespondencji - mówi Andrzej Butkiewicz z WP odpowiedzialny za funkcjonowanie Poczty - Zadbaliśmy zatem o to, by za pośrednictwem Poczty e-mail w WP można było nie tylko szybko i bezproblemowo wysłać list, ale też go przechować i sprawnie zarządzać dołączonymi do niego plikami."

Wprowadzenie przez WP prezentacji miniaturek załączników graficznych (z możliwością ich podglądu w rozmiarze oryginalnym) oraz Galerii, gdzie eksponowane są wszystkie otrzymane przez adresata grafiki, jest zupełnie nowatorskim rozwiązaniem na polskim rynku kont pocztowych. Miniaturki załączników graficznych umożliwiają obejrzenie wszystkich obrazków jednocześnie, bez konieczności otwierania każdego z nich z osobna. Podkreślić też trzeba, że niewielki ich rozmiar w żaden sposób nie wpływa na szybkość ładowania się stron Poczty. Korzystający z usługi WP może, w trybie Galerii, skomponować własny e-mail zawierający grafiki pochodzące z różnych otrzymanych przez siebie listów, zapisać jednocześnie wiele z nich, bez względu na to z ilu maili pochodzą, czy po prostu je obejrzeć. Funkcjonalność Galerii ułatwia też odnalezienie w Poczcie listu zawierającego konkretny załącznik - czytamy  w komunikacie.

"Poczta WP jest od miesięcy najczęściej odwiedzanym polskim serwisem pocztowym, a od dziś także o największej pojemności. Mimo pozycji lidera na polskim rynku usług pocztowych, wciąż dążymy w kierunku jeszcze większego usatysfakcjonowania użytkowników, stąd śmiałe zastosowanie w Poczcie nowatorskiego, niespotykanego
u konkurencji rozwiązania. - dodaje Wojciech Zwiefka, Dyrektor Pionu Technologii Informatycznej w Wirtualnej Polsce - Nad kształtem i funkcjonalnościami usługi pracowaliśmy kilka miesięcy, korzystaliśmy z własnych doświadczeń, analizowaliśmy potrzeby użytkowników, podpatrywaliśmy dobrych i najlepszych, by osiągnąć efekt najwyższej klasy."
 
Wg "IS" duża skrzynka to nie wszystko. W przyszłym tygodniu, po dłuższej przerwie ruszy kolejna edycja konkursu Netmanii. W październiu zostaną zaprezentowane kolejne dwa produkty: sklep MP3.pl oraz blogi.

Poczta WP: http://poczta.wp.pl/

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 3GB skrzynki na 10 urodziny WP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl