SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aneta Parafiniuk i Tomasz Misiak dalej w zarządzie 4fun Media

Rada nadzorcza 4fun Media na kolejną kadencją powołała członków zarządu Anetę Parafiniuk i Tomasza Misiaka.

Aneta Parafiniuk jest w zarządzie 4fun Media od marca 2011, a Tomasz Misiak - od czerwca 2017 roku.

Przed powołaniem do zarządu Aneta Parafiniuk pełniła w firmie funkcję dyrektor ds. sprawozdawczości i controlingu. Wcześniej pracowała w Ernst&Young i TPA Horwath Horodko Audit, jest biegłym rewidentem, specjalistką z zakresu rachunkowości, sprawozdawczości i podatków.

Tomasz Misiak odpowiada w 4fun Media za zarządzanie i rozwijanie projektów informatycznych w obszarze aplikacji mobilnych, innowacyjnych rozwiązań technologicznych w obszarze baz danych, oprogramowania systemów emisyjnych, responsywnych serwisów internetowych, a także rozwiązań WIFi w przestrzeniach miejskich, a od 2018 roku także za aspekty techniczne działalności firmy w segmencie e-commerce.

Wcześniej pracował już w 4fun Media w latach 2004-2012 jako dyrektor ds. komunikacji interaktywnej i technologii. Ponadto był dyrektorem serwisów SMS w Onecie oraz chief technology oficerem w Dirlango.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W radzie nadzorczej 4fun Media są Dariusz Stokowski (jako przewodniczący), Cezary Kubacki, Wojciech Kliniewski, Wojciech Bieńkowski i Grzegorz Grygiel.

W pierwszym kwartale br. grupa 4fun Media zanotowała spadek przychodów o 50 proc. do 5,63 mln zł oraz wzrost wyniku netto z 1,45 mln zł straty do 598 tys. zł zysku.

Większościowym akcjonariuszem 4fun Media jest Epicom Ltd, ma 63,76 proc. walorów. W środę na koniec sesji za akcję spółki płacono 6,04 zł, co daje kapitalizację w wysokości 25,6 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Aneta Parafiniuk i Tomasz Misiak dalej w zarządzie 4fun Media

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl