SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

5 darmowych minut dla abonentów Idea Meritum

5 PTK Centertel, operator sieci Idea - który posiada obecnie ponad 4.300.000 klientów - przygotował na Święta specjalną Promocję Zimową dostępną od 15.11.br., w ofercie Idea Meritum. Ponadto w grudniu br. Idea Meritum wszystkim swoim abonentom, którzy nabyli aktywację do 14.11.2002 r. daje w prezencie świątecznym dodatkowe 5 bezpłatnych minut połączeń.

"W tym wyjątkowo ciepłym i rodzinnym okresie roku chcemy pokazać naszym Abonentom, że są dla nas ważni i poprzez umocnienie ich więzi z bliskimi i kontrahentami zwiększyć ich zadowolenie z naszych usług. Promocją objęci są abonenci korzystający z planów taryfowych Nowa Idea Meritum i Hurtowy Pakiet Minut, którzy nabyli aktywację do 14.11.2002 r. (włącznie). Dodatkowe 5 minut można wykorzystać na rozmowy w ramach sieci Idea, po wykorzystaniu: minut przysługujących w ramach abonamentu zgodnie z planem taryfowym, minut przeniesionych z poprzedniego miesiąca, minut przysługujących w ramach oferty Zostańmy Razem - "Dłuższe Rozmowy", a także zakupionych za punkty Idea Profit. Niewykorzystane dodatkowe minuty nie zostaną przeniesione na następny miesiąc w ramach usługi Kapitał Minut. Abonenci zostaną poinformowani o promocji świątecznej poprzez SMS, który w swej treści będzie zawierał również życzenia świąteczne i noworoczne. SMS będzie wysyłany odpowiednio w dniach, w których nastąpi przyznanie dodatkowych minut (początek okresu rozliczeniowego). Promocją świąteczną objęte są wszystkie plany taryfowe Idea Meritum." - informuje Idea.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 5 darmowych minut dla abonentów Idea Meritum

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl