SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

6 ofert w przetargu mediowym Banku Gospodarstwa Krajowego. ClickAd i Media Group proponują miesięczny ryczałt za obsługę w kwocie 0,01 zł

W trwającym przetargu na roczną obsługę mediową Banku Gospodarstwa Krajowego wpłynęło sześć ofert. O budżet tego klienta walczą m.in. Zenith (Publicis Media), ClickAd, Media Group i Fabryka Komunikacji Społecznej - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Article

Przetarg został podzielony na dwie części, z których każda dotyczy wykonania na rzecz BGK tej samej usługi: pośrednictwa w zakupie mediów do kampanii zlecanych przez bank.

Budżet do obsługi zarówno w pierwszej, jak i w drugiej części przetargu wynosi po 1,5 mln zł, a umowa zostanie zawarta na okres roku od dnia jej podpisania. BGK nie wyklucza też, że umowy te zostaną przedłużone o kolejne 24 miesiące po tym jak wygasną. Wtedy wartość budżetu wyniesie 12 mln zł brutto.

Oferty w pierwszej części postępowania złożyły ClickAd i Zenith (Publicis Media). Agencje musiały przedstawić cenę jednostkową brutto za miesięczny ryczałt za gotowość do zakupu mediów oraz przygotowania i realizacji strategii  promocji dla określonych projektów. Kwota ta nie obejmuje zakupu mediów. ClickAd zaproponował tu 0,01 zł, a Zenith - 9 840 zł.

W drugiej części oferty złożyły cztery agencje: ClickAd (ze stawką 0,01 zł miesięcznego ryczałtu), Media Group ( z kwotą 0,01 zł), Zenith (ze stawką 9840 zł) i Fabryka Komunikacji Społecznej (ze stawką 30 tys. zł).

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 6 ofert w przetargu mediowym Banku Gospodarstwa Krajowego. ClickAd i Media Group proponują miesięczny ryczałt za obsługę w kwocie 0,01 zł

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aff
Jak bym był rzetelnym audytorem, klepał bym ten kontrakt w imię benchmarków i interesu klienta!
odpowiedź
User
Polski język, trudna język.
"okres roku" - kocham!
odpowiedź
User
mediowiec
ja dam pół grosza!
odpowiedź