SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

669 zgłoszeń w KTR 2011, są już pierwsze nominacje

W tegorocznej edycji Polskiego Konkursu Reklamy KTR otrzymano rekordowe 669 zgłoszeń. Jury ogłosiło już nominacje w kategoriach dotyczących designu.

669 zgłoszeń w KTR 2011, są już pierwsze nominacje

669 zgłoszeń nadesłanych w tym roku do Polskiego Konkursu Reklamy KTR to o 27 więcej niż w ub.r. Najwięcej projektów zgłoszono w kategorii reklamy filmowej, a wśród firm najwięcej swoich prac zaproponowały agencja reklamowa Leo Burnett i dom produkcyjny Platige Image.

Ponadto w Young Creatives zmierzyły się ze sobą 184 osoby w 7 kategoriach (cyber, design, film, PR, print, media, clients), a w Creative Students rywalizowały 73 osoby w 4 kategoriach (cyber, design, film, print).W bieżącej edycji konkursu KTR obrady jury odbywają się dwuetapowo. Obecnie na platformie konkursowej SAR wyłaniane są short listy w poszczególnych kategoriach. I tak nominacje ogłoszono już w kategoriach związanych z designem.


Drugi etap głosowania odbędzie się w warszawskiej Zachęcie. Obradom jury będzie przewodniczył Horacio Puebla, dyrektor kreatywny Leo Burnett na Hiszpanię i Portugalię, który bezpośrednio będzie kierował obradami jury oceniającego cztery kategorie: reklama drukowana, film/radio i kampania. Natomiast obradom dotyczącym pozostałych kategorii będą przewodniczyć Wojciech Dagiel (kategoria: fotografia), Bartek Ignaciuk (warsztat tv/radio), Przemysław Truściński (ilustracja), Elżbieta Skrzypek (design), Bartłomiej Gołębiowski (media interaktywne) Przemysław Wojak (active advertising) i Adam Mikołajczyk (marketing miejsc).

Wszystkie nagrody – również wyróżnienia specjalne – zostaną wręczone podczas gali 19 kwietnia  w Teatrze Dramatycznym. Audytorem konkursu, podobnie jak w ub.r. jest kancelaria Łaszczuk & Wspólnicy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 669 zgłoszeń w KTR 2011, są już pierwsze nominacje

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
olo
1. najwiecej zgłoszonych prac - Leo Burnett
2. przewodn. komisji - szef Leo Burnett...
8 8
odpowiedź
User
łajdak spod wiaty
hehehe, dobre.
A to polska własnie, jak piorun nie trzaśnie!
8 8
odpowiedź
User
obiektywizm gwarantowany
Obradom jury będzie przewodniczył Horacio Puebla, dyrektor kreatywny Leo Burnett na Hiszpanię i Portugalię, który bezpośrednio będzie kierował obradami jury oceniającego cztery kategorie: reklama drukowana, film/radio i kampania.

obiektywizm gwarantowany
8 8
odpowiedź