SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

800 tys. zł na kampanię o służbie cywilnej

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów szuka agencji do kampanii promującej 100-lecie służby cywilnej w Polsce i promocję zatrudnienia w niej. Budżet wynosi 800 tys. zł netto.

shutterstock.comArticle

Kancelaria Premiera prowadzi przetarg na przeprowadzenie kampanii outdoorowej dotyczącej 100-lecia służby cywilnej i promocji zatrudnienia w tej służbie.

Jej budżet wynosi 800 tys. zł netto (bez VAT).

Kampania ma obejmować nośniki outdoorowe na terenie 18 miast w całej Polsce, w których zlokalizowane są siedziby urzędów administracji centralnej i wojewódzkiej.

Działania reklamowe mają potrwać miesiąc i zakończyć się najpóźniej w połowie grudnia br.

O wyborze zwycięskiej firmy w przetargu KPRM zdecydują: liczba nośników (waga: 30), preferowany rozkład nośników (waga:10) oraz cena (waga: 60).

Przetarg trwa do 12 września br.

Dołącz do dyskusji: 800 tys. zł na kampanię o służbie cywilnej

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
KOD
PiS zdemolował państwo prawa, a teraz stroi się w piórka czcicieli służby cywilnej. Nominaci PiS bez kwalifikacji zdominowali urzędy. Mierni, bierni ale wierni. To PiS na początku 2016 rozpoczął swoje reformy od zmian w ustawie o SC, by ułatwić obsadzanie stanowisk kierowniczych wg partyjnego klucza.
odpowiedź
User
Piotrek
Zamiast wydawać taka kasę na tradycyjnie beznadziejne kampanie rządowe powinni dać podwyżkę budżetówce wtedy ludzie by przychodzili a nie odchodzili.
odpowiedź