SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

A+E Networks z nowym zespołem zarządzającym w regionie EMEA

Spółka A+E Networks powołała centralny zespół zarządzający na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, na którego czele stanął Dean Possenniskie. - Zmiany te nie wpływają bezpośrednio na funkcjonowanie biura w Warszawie, które od ponad 2 lat odpowiada za działania w 17 krajach Europy Środkowo-Wschodniej - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Tomasz Wysocki z polskiego oddziału nadawcy.

Dean PossenniskieArticle

W zespole znajduje się pięć menedżerów związanych z brytyjskim oddziałem A+E Networks: Heather Jones (senior vice president of content & creative), Adrian Pilkington (senior vice president commercial and digital), Mark Neil (senior vice president finance), Karl Burnett (vice president HR) i Matt Westrup (vice president technology and operations). Na jego czele stanął Dean Possenniskie, managing director A+E Networks na region ENEA.

Zadaniem nowego zespołu będzie wspieranie w kierowaniu strategią i operacjami zarządów A+E Networks z Londynu, Monachium, Rzymu, Madrytu, Warszawy i Johannesburgu.

- Powołanie nowego zespołu zarządzającego w regionie EMEA to wynik zmian właścicielskich, jakie zaszły w tym roku w A+E Networks. Do nowo powołanej struktury A+E Networks EMEA, oprócz oddziałów firmy w Londynie, Warszawie i Johannseburgu, dołączyły biura w Monachium, Madrycie i Rzymie - informuje portal Wirtualnemedia.pl Tomasz Wysocki, communication & business development manager w A+E Networks na region Europy Środkowo-Wschodniej. - Zmiany te nie wpływają bezpośrednio na funkcjonowanie biura w Warszawie, które od ponad 2 lat odpowiada za działania w 17 krajach Europy Środkowo-Wschodniej - dodaje.

W skład A+E Networks EMEA wchodzą marki History,  Crime+Investigation, Lifetime, Blaze oraz Cosmo, które są dostępne w 74 mln domów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: A+E Networks z nowym zespołem zarządzającym w regionie EMEA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl