SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ACCA i LCCI w nagrodę

Zwycięzca wygra udział w programie ACCA Professional Scheme, laureaci kolejnych trzech miejsc - kursy LCCI z rachunkowości

Oto nagrody, które czekają na uczestników konkursu, organizowanego przez portal Pracuj.pl oraz Ernst & Young Academy of Business.

Zwycięzca wygra udział w programie ACCA Professional Scheme, laureaci kolejnych trzech miejsc - udział w kursie LCCI z rachunkowości. Oto nagrody, które czekają na uczestników konkursu, organizowanego przez portal www.pracuj.pl oraz Ernst & Young Academy of Business.

W konkursie mogą wziąć udział studenci IV i V roku wszystkich kierunków studiów oraz absolwenci, którzy obronili pracę magisterską nie więcej niż dwa lata temu. Zmagania konkursowe będą podzielone na trzy etapy. Pierwszy z nich będzie polegał na rozwiązaniu do 19 kwietnia testu jednokrotnego wyboru, złożonego z 24 pytań. Do następnego etapu przejdzie 100 osób, które zdobędą najwięcej punktów.

Druga część konkursu będzie trwała od 21 do 27 kwietnia. Będzie się składać z testu wielokrotnego wyboru, zadań w postaci studium przypadku oraz pytań otwartych. W ostatnim etapie konkursu weźmie udział 10 najlepszych osób.

Spośród uczestników drugiego etapu zostanie wyłonionych 10 najlepszych osób. Zostaną one zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną z udziałem przedstawicieli Ernst & Young Academy of Business oraz Communication Partners, właściciela serwisu www.pracuj.pl.

Zwycięzca konkursu wygra bezpłatny udział w kursie ACCA Professional Scheme - podyplomowych studiach, które gwarantują kompleksowe przygotowanie do zarządzania finansami w nowoczesnym przedsiębiorstwie.

Laureaci trzech kolejnych miejsc (od 2 do 4) wygrają udział w kursie LCCI Bookkeeping & Accounting under IAS, który umożliwia opanowanie podstawowych zasad księgowości i rachunkowości, zaawansowanych technik przygotowywania pełnych sprawozdań finansowych oraz praktycznego zastosowania Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

Aby znaleźć się w finałowej czwórce, należy do 19 kwietnia rozwiązać pierwszy test.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ACCA i LCCI w nagrodę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl