SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Regionalna kampania Actimela z Minionkami w roli głównej

Actimel prowadzi regionalną kampanią z Minionkami w roli głównej Za koncepcję kreatywną, strategię działań, przygotowanie aplikacji mobilnej oraz opracowanie toolkitu komunikacyjnego odpowiada VMLY&R Poland.

Article

Aktywacja objęła cztery rynki europejskie: niemiecki, hiszpański, portugalski i włoski. Na konsumentów czekają tam aż cztery poziomy interaktywnej gry mobilnej związane ze światem Minionków pierwszoplanowych bohaterów nowej kampanii marki. Wszystko po to, by dzieci bawiąc się mogły także wspierać swoją odporność.

Gra z Minionkami od Actimela

Marka dostarczyła na rynek wyjątkową grę mobilną, w której to najmłodsi mają okazję budować swoje umiejętności na czterech różnych polach: równowagi, koncentracji, pamięci i refleksu. Przed konsumentami stoją takie wyzwania jak: balansowanie butelką Actimela, szukanie par (popularne gry pamięciowe "memory"), pilne obserwowanie zmieniających się butelek czy sprawne reagowanie na pojawiające się na ekranie przedmioty. Każda z gier składa się z kilku poziomów trudności, a postępy można śledzić na wirtualnej tablicy z punktami.

Aby dołączyć do zabawy, wystarczy zakupić na rynku niemieckim, włoskim, hiszpańskim czy portugalskim produkt Actimel KIDS z Minionkami i zeskanować kod QR umieszczony na opakowaniu. Głównym zadaniem najmłodszych jest skompletowanie jak najliczniejszej drużyny Minionków.

Za koncepcją kreatywną, strategię działań, przygotowanie aplikacji mobilnej oraz opracowanie materiałów digital, e-commerce i POS odpowiada VMLY&R Poland. Działania będą prowadzone do końca 2021 roku.

 

Dołącz do dyskusji: Regionalna kampania Actimela z Minionkami w roli głównej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl